Impreza już się odbyła

Bit Of Piano-Frisky

 • piątek, 4 grudnia 2009, godz. 21:00
 • Lokalizacja
  CICO Gdańsk, Piwna 28/30
 • Bilety
  wstęp wolny
lis 7

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
muzyka: funky/vocal house

DJ Frisky urodził się 27 lat temu po to, by pokazać coś w sferze muzyki. Pokazać swoją interpretację i niesamowitą energię, a wszystko to zaprezentować ludziom na imprezach z jego udziałem. Przyjął pseudonim FRISKY i pod tą nazwą od prawie roku na dobre zaczął swój romans z Dj'owniem. Jest zdania, że dobry Dj powinien być zadowolony z tego co robi i powinno mu to dawać satysfakcję. Jego ciężka praca została doceniona i od czerwca 2007 u boku Sagii jest rezydentem klubu Sixty9 w Sopocie.

Dobra znajomość reguł dancefloor'u połączona z wrodzoną wrażliwością muzyczną sprawia, że jego występy cieszą się bardzo ciepłym przyjęciem. Styl w jakim czuje się najlepiej to szeroko pojęty house. W jego setach można usłyszeć funky, electro, pumping house, vocal house, latino, disco'70. Każda impreza na której gra jest wypełniona nieobojętnymi dla bioder melodiami i inspirującymi tonami, zaprawionymi mocnym bitem.
Mimo rocznego doświadczenia grywał w Polsce w takich klubach jak katowicka Luna i Villa oraz sopocka Copacabbana. Jego idolami są duet Wawa oraz Dennis Christopher.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / dyskoteka
  paź 31
  sobota, g. 21:00
  Gdańsk, Zdarta PŁYTA 33.5
  Halloween Rockowy
 • clubbing / dyskoteka
  paź 31
  sobota, g. 21:00
  Gdańsk, Wolność
  Halloween