stat
Impreza już się odbyła

Bit Miasta w Olivia Garden

sty 27

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lut 10

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 30 - 40 zł
Kup bilet
Czym żyje miasto w sobotnią noc? To proste - muzyką, koktajlami i doskonałą zabawą. Wszystko to znajdziecie juz w najbliższą sobotę (15/01) w Olivia Garden podczas imprezy #BitMiasta x Beefeater.

Co na Was czeka? Energetyczna mieszanka housowych dźwięków spod rąk dj TomTo oraz Rybson, zaskakujące wariacje na temat kultowego koktajlu gin&tonic, specjalne atrakcje przygotowane przez markę Beefeater i jedyny taki klimat w najgorętszej miejscówce w całym Trójmieście. 

TomTo - posłuchaj
Dj, promotor, model, a od 2009 r. połowa dj'skiego duetu MIT, były rezydent sopockiego klubu SFINKS700 i współtwórca audycji AUDIOFONIA w tczewskim Radio Fabryka, która miała na celu promocję młodych uzdolnionych Dj'ów oraz producentów.

Jako MiT w duecie z Michałem (Haman) tworzył wiele cyklicznych imprez zwłaszcza w trójmiejskich klubach. Mieli zaszczyt grać na imprezach w całej Polsce, obok takich znanych postaci światowej sceny klubowej, jak choćby Henrik Schwarz, Marti Dawson, Mario Basanov, Daniel Dexter, Luomo, czy też Ame.

Rybson - posłuchaj
Od najmłodszych lat Rafał (Rybson) poruszał się w przestrzeni wypełnionej muzyką, co wynikało m.in. z rodzinnej tradycji zdobywania wykształcenia muzycznego oraz pasji do wspólnego muzykowania w domowym zaciszu. Edukacja w szkole muzycznej w rodzinnym mieście niewątpliwie stanowiła bodziec, który z miesiąca na miesiąc potęgował zainteresowanie Rafała Rybczyńskiego branżą muzyczną.

Już po kilku miesiącach przygody z fortepianem wiedział, że granie i tworzenie własnych kompozycji stanie się jego życiowym celem i pasją. Wcześniejsze plany stopniowo ewoluowały od muzyki klasycznej, która ukształtowała jego artystyczny gust i nadal stanowi dlań niewyczerpane źródło inspiracji, do muzyki elektronicznej.

W 2001 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych Ameryki i tam, zakupiwszy swoje pierwsze gramofony i mikser, stawiał pierwsze kroki w zakresie techniki miksowania, by ostatecznie rozpocząć właściwą przygodę z płytami oraz konsoletą. W 2003 roku zainicjował swoją działalność artystyczną w jednym z chicagowskich klubów. Owe pierwsze, niezwykle udane doświadczenia na tamtejszych scenach wyróżniały go w sposób zdecydowany na tle innych lokalnych DJów, dzięki czemu został dostrzeżony przez agencję TRANCE ATLANTICA. Współpraca z agencją dała mu możliwość zaprezentowania swojego warsztatu i umiejętności.

Pod koniec roku 2006, Rafał zaczął eksperymentować z muzyką Techno mieszając ją z Tech House i Deep house.

Zabierajcie znajomych i zatraćcie się w rytmie miejskiej dżungli!

- Wydarzenie rozpoczyna się w najbliższą sobotę (15/01), o godzinie 20:00.
- Bilet do Olivia Garden możecie kupić tutaj: https://bit.ly/3c1hoQH.
- Więcej informacji na temat wydarzenia: https://bit.ly/3GhCJ5C.
- Rezerwacja stolików: garden@oliviastar.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Bilet ulgowy
    5 zł
Bilet do Olivia Garden możecie kupić tutaj: https://bit.ly/3c1hoQH
Po pobraniu aplikacji Olivka wejście jest bezpłatne!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.