stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biegowe GP Dzielnic Gdańska - GP Wrzeszcz Dolny

  • niedziela, 26 września, godz. 8:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Wrzeszcz Dolny
  • Bilety
    40 zł, w przedsprzedaży  15

Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2021 powraca na Gdańskie dzielnice. Tym razem pojawimy się w 4 różnych dzielnicach. Pobiegniemy w 10 biegach. Wszystkiemu towarzyszyć będzie Festyn Rodzinny z wieloma atrakcjami m.in. stacje lekkoatletyczne

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska to impreza sportowa skierowana do wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic. Udział w imprezie jest BEZPŁATNY dla dzieci i młodzieży.

Podczas każdej edycji przygotowujemy dla naszych biegaczy zróżnicowane technicznie trasy, jednak zawsze mierzą one w granicach 5 km. Jest to dystans Biegu Głównego przeznaczony dla biegaczy dorosłych. Dystanse dla dzieci i młodzieży są zmienne w zależności od etapu, jednak zawsze mieszczą się w przedziale 150m-1500m

Organizatorem imprezy jest Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańska, a poszczególne biegi wspierane są przez Rady Dzielnic. Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska ma być imprezą, która poruszy aktywność fizyczną Gdańszczan jak i da możliwość rywalizacji tym bardziej zaawansowanym biegaczom w zdrowej i przyjaznej dla wszystkich atmosferze.

Zawody mają formę cykliczną i odbywają się od maja do października w różnych dzielnicach Gdańska. Do tej pory, Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska odwiedziło dzielnice takie jak: Brzeźno, Zaspa, Orunia, św. Wojciech, Lipce, Ujeścisko, Łostowice, Wrzeszcz Górny, Wrzeszcz Dolny, Siedlce, Strzyża oraz Brętowo oraz Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.