• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biegamy dla Szpitala Dziecięcego Polanki

Zapraszamy do wspólnego biegania dla Szpitala Dziecięcego Polanki! Jedno okrążenie z wózkiem biegowym avi lub przyczepką rowerową zeno to równowartość 5 zł dla szpitala! W akcji może wziąć udział każdy, kto w dniach 22 - 29 maja 2021 przyjdzie do sklepu Mama i ja w Gdańsku.

Cybex sport zachęca rodziców do aktywnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Kolekcja skierowana jest do wszystkich - od profesjonalnych sportowców po entuzjastów fitnessu i zdrowego stylu życia.

Dodatkowe atrakcje:

- wspólne bieganie z nowymi produktami cybex: zeno & avi (22-29.05.2021)
- prezentacja oraz możliwość przetestowania kolekcji cybex sport (22-29.05.2021)
- atrakcje promujące zdrowy tryb życia (22.05.2021)
- licytacje na rzecz Szpitala Dziecięcego Polanki (niespodzianki przygotowane przez jumpcity park trampolin) (22.05.2021)
- licytacja przyczepki ZENO lub wózka AVI (kwota z licytacji będzie w całości przekazana na Szpital Dziecięcy Polanki) (29.05.2021)
- spotkania z gośćmi w tym z Edytą Litwiniuk

Zaproszeni goście:
1) Edyta Litwiniuk (22.05.2021, 10:00-16:00)
2) Lokalna Influencerka - PAMELA DRZ (IG)
3) Przedstawiciel Szpitala Polanki
4) Przedstawiciel Cybex, Mama i ja oraz Jumpcity


EDYTA LITWINIUK - Była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich, wykwalifikowany trener, dietetyk, szkoleniowiec. Absolwentka studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Magister wychowania fizycznego, trener wielu dyscyplin sportu w tym trener II klasy w lekkoatletyce. Specjalizuje się w obciążeniach treningowych i na taki temat pisze pracę doktorską. Trener biegania, trener fitness, trener personalny, trener kulturystyki, trener przygotowania motorycznego i wielu innych dyscyplin sportu. Absolwentka studiów z dietetyki i planowania żywienia. Szkoleniowiec, wykładowca akademicki, ekspert telewizyjny. Całe życie związana ze sportem.

Do niedawna redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma SHAPE. Sportowiec amator- biega, jeździ rowerem, pływa. Finisherka Ironmana (3,8 km pływania, 180 km roweru i 42,2 km biegu) i dwa razy 1/2 Ironmana. Zwyciężczyni 1/4 IM podczas Garmin Iron Triathlon w Płocku w kategorii 35-39. Odkąd została mamą całkowicie pochłonął ją temat aktywności i żywienia w okresie ciąży i po porodzie. Od 9 lat szkoli trenerów i instruktorów sportu, a także stara się zarażać kobiety zdrowym stylem życia. Edukuje kobiety w ciąży i młode mamy. Autorka projektu "Jak zostać Fit Mamą" i współautorka projektu "Healthy Ciąża" razem z Anną Lewandowską. Blogerka i influencerka. Od lat na swoim blogu i w social mediach pokazuje, że można być fit, nie dając się zwariować oraz uświadamia młode mamy, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji z siebie.

Pamiętajcie! Biegamy dla Szpitala Dziecięcego Polanki - żadna pogoda nas nie zatrzyma!

Opinie