stat
Impreza już się odbyła

Białas & White 2115 / Diamentowy Las (1 opinia)

Białas i White łączą siły! Zapraszamy na koncert Białasa & Whitea 2115 promujący najnowszy album Diamentowy Las.

Trasa Diamentowy Las to specjalne wydarzenie, na którym każdy z artystów zagra swój solowy materiał + wspólny premierowy album Diamentowy Las. Połączenie tras to wyraz podziękowania dla wszystkich naszych słuchaczy, którzy postanowili zachować bilety na wcześniejsze koncerty artystów.
Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie diamentowylas.pl, sbmstore.pl, w aplikacji oraz stronie Going, a także w salonach Empik w całej Polsce.

hip-hop - koncerty w Trójmieście--
Jeśli ktokolwiek przewidział to, czego właśnie teraz jesteśmy świadkami, zdecydowanie powinien spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Choć Białas i White mają na swoim koncie kilka wspólnych utworów, nic nie wskazywało na to, by w najbliższej przyszłości mieli stworzyć duet i wydać pełnoprawny album. W związku z tym trudno również powiedzieć, żeby wyszli naprzeciw jakimkolwiek oczekiwaniom fanów, bo te nigdy nie zostały wobec nich postawione. W ciągu kilkunastu studyjnych sesji udało się stworzyć projekt całkowicie inny od tych, jakie do tej pory raperzy zaprezentowali swoim słuchaczom.
Liczący dwanaście utworów krążek kipi trapem i błyszczy odmienionymi przez wszystkie przypadki tytułowymi diamentami rosnącymi na drzewach tajemniczego lasu, w którym znaleźli się obaj artyści.
Wśród autorów muzyki znajdziemy postaci doskonale znane z poprzednich, solowych projektów Białasa i Whitea, ale na trackliście nie zabrakło też miejsca dla producentów, z którymi obaj artyści nigdy wcześniej nie współpracowali. Za brzmienie odpowiadają Lanek, Chivas, Kinny Zimmer i debiutujący Krzysiek808. Warto odnotować, że na Diamentowym Lesie nie usłyszymy żadnych gościnnych wokali - jedynymi wykonawcami albumu są jego autorzy.
--
UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Oświadczenie do pobrania:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php
Zadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa.
AKREDYTACJE MEDIA/FOTO:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ola@soldoutagencja.pl
Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: magda@soldoutagencja.pl
Pokaż mniej

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    100 zł
--
I pula - SOLD OUT!
II pula - SOLD OUT!
III pula - 100 zł
Bilety kolekcjonerskie - 135 zł / specjalny bilet w wersji fizycznej do odebrania w dniu koncertu + wcześniejsze wejście na teren koncertu
Bilety VIP - 199 zł /wcześniejsze wejście na teren koncertu + spotkanie z artystami + specjalny bilet w wersji fizycznej + sadzonka drzewka
--
Bilety zakupione na solowe koncerty artystów możecie bezpłatnie zamienić na nowe wejściówki na potrójny koncert Białasa i Whitea. W tym celu w aplikacji lub na stronie Going należy pobrać bilet z odpowiedniej puli: bilet zwykły z puli Pobierz bilet zwykły", a bilet kolekcjonerski Pobierz bilet kolekcjonerski". Aby pobrać nowy bilet z jednej z powyższych pul należy wpisać kod wcześniejszego biletu i przejść do płatności. Bilet kolekcjonerki to specjalnie zaprojektowana wejściówka, która upoważnia do wcześniejszego wejścia na koncert. Natomiast dzięki biletowi VIP dodatkowo jeszcze będziecie mogli spotkać się z artystami przed koncertem oraz otrzymacie upominek w postaci sadzonki drzewa.
Bilety z trasy Do zachodu słońca oraz H8M5 nie podlegają wymianie na bilety VIP. Jeśli posiadasz bilet zwykły lub kolekcjonerski z trasy, a chcesz zakupić bilet VIP - zgłoś się przez formularz https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu i wymień swój bilet na voucher Going. a następnie dokonaj zakupu biletu VIP przy użyciu vouchera.
UWAGA! Bilety można wymieniać tylko do 31.05. Po tej dacie będą one podlegały wyłącznie zwrotom, nie będzie można pobrać nowego biletu na wydarzenie.
Wszystkie osoby, które dokonały dopłaty do biletów w wysokości 25 złotych, otrzymają zwrot środków na swoje konta bankowe.

Opinie (1)

  • no to idę

    no to idę

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.