stat
Impreza odwołana

Białas - H8M5

Po dłuższej przerwie Białas powraca na trasę z nowym materiałem H8M5. Ze względu na aktualne normy bezpieczeństwa bilety na koncerty po największych polskich miastach będą limitowane. Wszystkie wydarzenia zostaną wzbogacone specjalną oprawą wizualną.

lut 5

piątek, godz. 16:00

Gdańsk,
bilety 69-119 zł
przedsprzedaż 59 zł
lut 26

piątek, godz. 16:00

Gdańsk,
bilety 95-115 zł
Dokładny harmonogram wydarzenia podamy bliżej daty koncertu.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


W związku z COVID-19, przypominamy o konieczności wypełnienia oświadczenia uczestnika koncertu. Możecie je wypełnić online NA DWA DNI PRZED WYDARZENIEM poprzez bileterię Going lub przynieść wypełnione na wydarzenie. Zdecydowanie usprawni to proces wypuszczania.
Link do oświadczenia:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Zadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa.
A Wy pamiętajcie o konieczności zakrywania ust i nosa. Nie zapomnijcie o maseczce, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób. Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Oświadczenie do pobrania:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    75 zł
  • Przedsprzedaż
    55 - 65 zł
Bilety dostępne za pośrednictwem aplikacji oraz strony internetowej Going, a także we wszystkich salonach Empik w Polsce.
http://www.goingapp.pl/bialas-h8m5
Ceny biletów: 55/65/75
Bilety kolekcjonerskie + prezent: 110 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.