stat
Impreza już się odbyła

Bezpłatne konsultacje z wizażystką

Trendy makijażowe na 2020 rok, porady kosmetyczne, konsultacje w zakresie wizażu i stylizacji - to wszystkie znajdziecie drogie Panie w Galerii MADISON na stoisku Beauty Art.

Już od 1 lutego zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne konsultacje z wizażystkami szkoły Beatu Art, które opowiedzą Paniom o najnowszych trendach makijażowych, wykonają profesjonalne makijaże, dobiorą odpowiednie kosmetyki czy też podpowiedzą jak dobrać odpowiedni make-up do pracy, na rodzinną uroczystość czy wieczorny bankiet.

W świecie Beauty-Art piękno jest domeną każdej kobiety a kosmetyki muszą je tylko odpowiednio podkreślić. Stoisko wizażystek Beauty Art znajdziecie na parterze Galerii Madison, tuż obok salonu Orsay. Na konsultacje nie obowiązują zapisy.

Konsultacje będą się odbywały na parterze w godz. 11.00 -19.00 w terminach:
- 7 i 21 marca
- 4 i 18 kwietnia
- 9 i 23 maja
- 6 i 20 czerwca

Na konsultacje nie ma prowadzonych zapisów.

O Beauty Art
Szkoła "Beauty Art" powstała 28 lat temu. Jest pierwsza placówką w Polsce zajmującą się kształceniem wizażystów i stylistów wizerunku. Od wielu lat współpracuje z czasopismami poświęconymi modzie a także renomowanymi agencjami modelek, tworząc kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie Beauty-Art uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursach The Look of The Year i licznych pokazach mody. Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij