stat
Wydarzenie już się odbyło

Bezpieczny Strajk Gastronomii

Od soboty całe Trójmiasto znajdzie się pod obostrzeniami czerwonej strefy co w praktyce oznacza powolną agonalną śmierć dla nas wszystkich. Nie możemy stać bezczynnie my: barmani, bariści, kucharze, kelnerzy, menadżerowie, właściciele, ale też Wy: Nasi goście!

Byliśmy przy celebrowaniu Waszych szczęśliwych chwil, nasze lady barowe dały się Wam wypłakiwać, nasze kuchnie dawały Wam jeść, nasze ekspresy rozjaśniały Wam poranki, a teraz w trudnych momentach bądźcie z nami w naszej czarnej godzinie w której to rząd ogranicza nasze działanie bez pomocy i informacji co będzie dalej!

1. Czy rząd ma dla branży gastronomicznej i rozrywkowej plan pomocy finansowej?
2. Czy przedsiębiorcy z branży gastronomicznej i rozrywkowej zostaną zwolnieni z obowiązku opłacania składek ZUS oraz podatku od wynagrodzeń na czas trwania obostrzeń?
3. Czy stawka VAT zostanie obniżona do 5%?
4. Kiedy rząd chce nas wysłuchać i spotkać się na wspólne konsultacje?
5. Dlaczego rząd ogranicza działanie lokali gastronomicznych do godziny 21, jeżeli wiele miejsc utrzymuje się z utargów po tej godzinie?
6. Pracownikom odbierane jest prawo do wykonywania pracy zarobkowej ograniczając funkcjonowanie lokali do 21, jak rząd chce im pomóc?
7. Dlaczego rząd spycha naszą branże na margines społeczny i zostawia nas bez pomocy?
8. Dlaczego rząd zamyka lokale gastronomiczne i siłownie, jeżeli odsetek zachorowań w tych branżach jest znikomy?

Miejsce spotkania: Urząd Miasta GDAŃSK, WEJŚCIE, ULICA, CHODNIK. Ul. Nowe Ogrody 8/12
Godzina: 18. 00

Prosimy o zachowanie panujących obostrzeń oraz o utrzymanie dystansu SPOŁECZNEGO! Maseczki i odstęp są OBOWIĄZKOWE, brak oznacza wykluczenie że strajku! ROBIMY Zgromadzenia społeczne z zachowaniem dystansu 10os co odstęp!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.