• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bezpieczne Wakacje

Zapraszamy Was na Bezpieczne Wakacje! W dniu 25 czerwca 2022 w naszych sklepach: Gdańsku i Łodzi!

sie 19

piątek, godz. 16:00 - 19:00

Wstęp wolny
sie 26-28

piątek - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na pewno możecie się Państwo spodziewać:
-Wyjątkowych Promocji!
-Porad położnych
-Porad specjalistów
-Prezentacji nowości
-Konkursów z nagrodami
-Szkoleń tematycznych
-Porad ratowników medycznych
-Oraz całej masy atrakcji

Wykłady
Sobota (26.03.2022)

11:00 - 11:45
Metody rozbudzania laktacji - Już wkrótce Twój maluszek pojawi się na świecie? A może właśnie stałaś się mamą? Zapoznaj się ze sprawdzonymi technikami rozbudzania laktacji. Poznaj triki położnych, które na co dzień pracują z mamami w Szkole Rodzenia Super Mama.

12:00 - 12:45
Przegląd trójmiejsckich porodówek - Twój poród zbliża się wielkimi krokami a Ty zastanawiasz się który szpital wybrać? Położna Jagna pomoże Ci wybrać ten najlepszy dla Ciebie. Opowie o wadach i zaletach każdej Trójmiejskiej porodówki, dzięki czemu będzie moga świadomie podjąć ta najważniejszą decyzję.

13:00 - 13:45
Pełnowartościowa dieta w okresie laktacji - Pewnie słyszałaś już z opowieści jak podczas laktacji łamią się paznokcie i sypią się włosy z głowy? To tylko niektóre, widoczne objawy wysiłku organizmu matki przy produkcji mleka. Podczas warsztatu z dietetyk zdobędziesz niezbędną wiedzę o tym jak zadbać o siebie poprzez dobrze dobrana dietę podczas karmienia piersią.

14:00 - 14:45
ABC pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt - Na warsztacie zobaczysz m. in jak przygotować się do kąpieli, jak wygląda gojący się kikut pępowinowy, czym i jak obcinać paznokcie oraz jaka kupa jest prawidłowa

15:00 - 15:45
Cięcie Cesarskie - przygotowanie i wczesny połóg - Masz zaplanowane cesarskie cięcie? Chcesz rodzic siłami natury, ale chcesz być gotowa na każdą ewentualność? Dowiedz się jak wygląda ta procedura w Trójmiejskich szpitalach. W jaki sposób możesz przygotować się do tej drogi zakończenia Twojego porodu. Warsztat poprowadzi położna pracująca w Szpitalu na Zaspie.

16:00 - 16:45
Co po karmieniu piersią? W jaki sposób mądrze rozszerzać dietę niemowlaka - Warsztat łączy wiedzę i doświadczenie położnej i dietetyk. Nauczysz się schematów postępowania w rozszerzaniu diety. Co, kiedy i jak podawać. Warsztat przeznaczony dla kobiet w ciąży i młodych mam dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

17:00 - 18:30
Pierwsza Pomoc dla dzieci i niemowląt


Wykłady poprowadzi:
Szkoła Rodzenia Super Mama oraz Stowarzyszenie Grupa Ratownicza Alfa

Nie może Was zabraknąć! Serdecznie zapraszamy!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.