stat
PATRONAT

Bezpieczne Wakacje - Piknik dla całej rodziny

W pierwszy weekend wakacji na ternie Motor Centrum, autoryzowanego dealera marek Opel, Mitsubishi, Suzuki i motocykli Halrey-Davidson, odbywać się będzie rodzinny piknik, którego hasłem przewodnim będzie "Bezpieczne wakacje".

Firma Motor Centrum niejednokrotnie pokazała, że utożsamia się z lokalnym rynkiem i jego potrzebami, nie przechodząc obojętnie obok tego, co ważne. Po raz kolejny udowadnia to, organizując piknik, który na celu będzie miał pobudzenie świadomości wśród rodziców na temat zagrożeń, jakie spotkać mogą ich dzieci i podniesienia umiejętności resustacyjno-ratunkowych oraz zachęcenia najmłodszych uczestników do zabaw mających na celu wykształcenie w nich podstaw wiedzy w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Piknik będzie miał miejsce 24 czerwca w godzinach 10:00 - 14:00. Do puli atrakcji, jakie firma Motor Centrum zaplanowała zaliczyć można:
- miasteczko drogowe do praktycznej nauki przepisów ruchu drogowego dla dzieci i młodzieży, przygotowane przez Autodrom Pomorze;
- cykl pokazów i ćwiczeń ratunkowych, przeprowadzonych na fantomach i uczestnikach pikniku;
- ściankę wspinaczkową dla najmłodszych; - animacje dla dzieci w wykonaniu najzabawniejszych na świecie Doktorów Clownów;
- trening biegowy z omówieniem zasad prawidłowego przygotowania do biegania;
- foto budka, w której będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie;
- pokaz najnowszych modeli motocykli Harley-Davidson;
- atrakcyjne rabaty na ciuchy i akcesoria w salonach Motor Centrum;
- Candy Bar ze słodkościami;
- Food trucki.

Dodatkowo weekend 23-25 czerwca, to weekend z nowym modelem Opel Insignia. Premierowy pokaz w salonie odbędzie się 23 czerwca o godzinie 19:00, ale przez cały weekend będzie można dowiedzieć się więcej na temat nowego auta, odbyć jazdy testowe i uzyskać atrakcyjne warunki finansowania, przygotowane specjalnie na tę okazję.

Do dyspozycji piknikowiczów, pozostają również 3 inne salony, w których będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat dostępnych modeli aut i motocykli.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij