stat
Impreza już się odbyła

Bernard Dornowski Ex Czerwone Gitary (10 opinii)

Kto nie zna takich przebojów jak choćby: ,,Nie zadzieraj nosa'', ,,Takie ładne oczy'', ,,Anna Maria'', czy ,,Biały krzyż'', które wylansował legendarny zespół Czerwone Gitary. Jednym z jego  współzałożycieli i wieloletnim członkiem był gitarzysta i wokalista Bernard Dornowski, który dziś wraz ze swoim znakomitym zespołem, wykonuje wszystkie największe przeboje Czerwonych Gitar.

cze 11

czwartek, godz. 21:00

Wstęp wolny
paź 27

wtorek, godz. 19:00

bilety 70 - 150 zł
Kup bilet
Koncert zespołu Bernarda Dornowskiego to moc złotych przebojów Czerwonych Gitar, które wykonywane są na żywo i w oryginalnych "czerwonogitarowych" aranżacjach instrumentalnych i wokalnych. W trakcie koncertu nie może również zabraknąć różnego rodzaju ciekawostek i anegdot związanych z historią Czerwonych Gitar. Artyście towarzyszy na scenie doskonały zespół, w którym występują:

rock - koncerty w Trójmieście


Bogusław Olszonowicz - gitara/śpiew,
Marek Górski - gitara/śpiew,
Tomasz Przyborowicz - gitara basowa/śpiew,
Paweł Szewczyk - perkusja.

Warto wspomnieć, że orędownikiem działalności zespołu Bernard Dornowski Ex Czerwone Gitary jest sam Seweryn Krajewski, który w niedawnym liście wyraził swoje uznanie dla działalności Bernarda Dornowskiego. Bernard Dornowski to artysta, który wraz z zespołami Niebiesko-Czarni, Pięciolinie, a później Czerwonymi Gitarami budował polską scenę big-beat, przez wiele lat występując m.in. w Sopocie.

Opinie (10) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.