• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Benio w opałach

Dlaczego nie należy używać podstępu, by zdobyć sympatię innych? Czy prawdziwe uczucie zwycięży? Przekonają się o tym dzieci, które 21 września odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. Podczas spotkania teatralnego mali widzowie poznają historię Benia i w trakcie wspólnej zabawy poznają podstawowe angielskie zwroty. Wstęp wolny!

Bohaterem najbliższego rodzinnego spotkania z teatrzykiem będzie Benio - niezwykła żaba. Benio jest jedynakiem, a jego jedyną towarzyszką jest żabia księżniczka Larysa. Żabki razem spędzają czas, bawią się, grają na niewidzialnych instrumentach. Gdy zmęczona Larysa chce wracać do domu, Benio pragnie zatrzymać ją za wszelką cenę, by bawiła się z nim jak najdłużej. Benio odkrywa, że zakochał się w Larysie. Kiedy Benio spotyka Wodną Damę Dobrych Manier, która daje mu receptę na miłość, wydaje się, że za chwilę wszystko skończy się dobrze.

Zwrot w historii następuje, gdy Mucha Sio za zgodą Benia zaklina Larysę. Od tej pory Larysa jak na zawołanie i jak zaczarowana robi wszystko, o co poprosi Benio. Co gorsza zaklęcie działa również na dzieci. One również zaczynają robić to, co im każe Benio! Czy rzeczywiście o taką zabawę mu chodziło? Kiedy będzie miał dość i czy zatęskni za dawną Larysą? O tym przekonają się dzieci, które wezmą udział w przedstawieniu.

Uwagę małych widzów przyciągnie również barwna scenografia i kostiumy oraz wesoła muzyka. Aktorzy będą włączać chętnych widzów w akcję. W trakcie przedstawienia dzieci poznają również podstawowe angielskie zwroty.

Spektakl pt. "Benio w opałach" odbędzie się 21 września w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Opinie