stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bella Ciao - Licealny Melanż

Takiej imprezy licealnej w Trójmieście jeszcze nie było. Szukamy imprezowiczów, którzy chcą sobie dorobić! Napisz do nas i sprzedawaj bilety na nasze imprezy!

Ogólnopolski cykl imprez licealnych STREFA IMPREZ wita Trójmiasto i zaprasza na pierwszą swoją imprezę do klubu Protokultura w Gdańsku! Kojarzycie fenomenalny Dom z Papieru? No to zdecydowanie pokochacie tę imprezę! Przygotowaliśmy coś dla fanów tego popularnego serialu. Klub Protokultura zostanie przejęty przez całą masę przestępców w czerwonych kombinezonach i Maskach Salvadora Dalliego. Mamy maski. Mamy kostiumy. Dla was też mamy maski!

Podczas imprezy rozdamy wam maski Daliego, abyście poczuli niesamowity klimat tej wyjątkowej imprezy W końcu w tej osławionej mennicy wszyscy musieli wyglądać tak samo!

Tego dnia w Protokulturze możesz dołączyć do gangu Profesora i poczuć się jak członek ekipy, a później... Jeśli chcecie się dowiedzieć co dalej, koniecznie odwiedźcie nasz klub 28 lutego. Zdradzimy wam tylko że rozdamy maski znane z serialu, a z wyrzutni poleci konfetti z kasą. Szykujcie się na kosmicznie dobrą imprezę jakiej jeszcze nie było! A Ty dołączysz do gangu Profesora? Atrakcje nie tylko dla miłośników serialu. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Sprzedawaj bilety: szukamy imprezowiczów w wieku 16-20 lat, którzy chcą sobie dorobić! Napisz do nas i sprzedawaj bilety na nasze imprezy.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
WSTĘP OD 16 LAT

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij