stat
Impreza już się odbyła

Belarusian True Story w Paszczy Lwa

Wystąpią:
Andruś Takindang (Mińsk)
Belarusian True Story (Warszawa)

Andruś Takindang - jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów białoruskiej sceny, lider zespołów Recha i Harotnica Mix, z którymi przemierzył mnóstwo kilometrów po drogach i bezdrożach swojego kraju. Jest także malarzem, poetą, reżyserem(m.in laureat "Brązowej Bulby na Warszawskim Festiwalu Kina Białoruskiego Bulbamovie 2013).

rock - koncerty w Trójmieście


W zeszłym roku aktywnie brał udział w tzw. podwórkowych koncertach(kiedy władze uniemożliwiały gromadzenia się ludzi w centrum - zaczęto organizować "sąsiedzkie picie herbaty" w osiedlowych podwórkach). Zagrał ich kilkadziesiąt zarówno solo jak i ze swoimi zespołami. Po jednym z nich został wraz z całym zespołem Recha aresztowany i skazany na 15 dni aresztu.
W Gdańsku wykona swój solowy program.

Belarusian True Story - Jest to grupa Białorusinów, którzy musieli w ostatnim roku uciekać do Polski od represji ze strony białoruskiego reżimu. Poznali się w Warszawie i stworzyli ekipę ulicznych grajków. Wykonują znane białoruskie utwory (od folku do rocka i protestacyjnych hitów)

Skład:
Vasia - bas, perkusja
Julia - wokal, melodyka
Kościa - Trąbka
Paša - bębny, bas
Ilia - gitara
Viktor - saksofon

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.