stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Before Tauron Nowa Muzyka Sopot: Michael Mayer

Katowicki festiwal przybywa do Sopotu z wyjątkowym gościem! W Dzień Dziecka w Sfinksie nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje słynny Michael Mayer. To król długodystansowych setów, od lat na samym szczycie sceny techno. Wesprze go Glasse, weteran polskiej sceny klubowej słynący z doskonale zmiksowanych setów i mrocznej energii.

Michael Mayer to DJ, producent i remikser światowej klasy, ale także współzałożyciel potężnej wytwórni Kompakt Records. Karierę zaczął pod koniec lat 80., ale jego talent eksplodował po przenosinach ze Schwarzwaldu do Kolonii. Tam w 1998 roku powstał Kompakt. Od tamtego czasu Michael Mayer wydał trzy autorskie albumy, kilkanaście autorskich singli i EP, remiksował także m.in. Depeche Mode, Pet Shop Boys, Miss Kittin, GusGus i innych. Znany z jest z wielogodzinnych, intensywnych setów, które wciągają niczym doskonały thriller.

Bogatym doświadczeniem może poszczycić się także Glasse. Od debiutu za gramofonami w 1996 roku aktywnie współtworzy polską scenę klubową. Sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych kompilacji z muzyką house "Feeva!", prowadził audycję Houserka w Radiostacji. Zaczynał od wokalnego house'u z elementami soulful i funky, by później skierować się w stronę głębszych brzmień. To mistrz miksu i mrocznego, ale wciąż energetycznego grania.

Michael Mayer i Glasse zaczarują tej nocy na mainie, a na fontannie przez całą noc będzie grać trójmiejski didżej i promotor Evius. Wymarzony lineup na gorącą, czerwcową noc.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  45 zł
 • Przedsprzedaż
  35-40 zł
Bilety:
35 zł - pierwsza pula
40 zł - druga pula
45 zł - w dniu imprezy

Do nabycia:
https://www.ticketmaster.pl/event/12087
https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/before-tauron-nowa-muzyka/
https://goingapp.pl/evt/2112371/before-tauron-nowa-muzyka-michael-mayer-glasse

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka elektroniczna
  kwi 24
  sobota, g. 22:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  Partiboi69