stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Before Tauron Nowa Muzyka Sopot: Michael Mayer

Katowicki festiwal przybywa do Sopotu z wyjątkowym gościem! W Dzień Dziecka w Sfinksie nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje słynny Michael Mayer. To król długodystansowych setów, od lat na samym szczycie sceny techno. Wesprze go Glasse, weteran polskiej sceny klubowej słynący z doskonale zmiksowanych setów i mrocznej energii.

Michael Mayer to DJ, producent i remikser światowej klasy, ale także współzałożyciel potężnej wytwórni Kompakt Records. Karierę zaczął pod koniec lat 80., ale jego talent eksplodował po przenosinach ze Schwarzwaldu do Kolonii. Tam w 1998 roku powstał Kompakt. Od tamtego czasu Michael Mayer wydał trzy autorskie albumy, kilkanaście autorskich singli i EP, remiksował także m.in. Depeche Mode, Pet Shop Boys, Miss Kittin, GusGus i innych. Znany z jest z wielogodzinnych, intensywnych setów, które wciągają niczym doskonały thriller.

Bogatym doświadczeniem może poszczycić się także Glasse. Od debiutu za gramofonami w 1996 roku aktywnie współtworzy polską scenę klubową. Sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych kompilacji z muzyką house "Feeva!", prowadził audycję Houserka w Radiostacji. Zaczynał od wokalnego house'u z elementami soulful i funky, by później skierować się w stronę głębszych brzmień. To mistrz miksu i mrocznego, ale wciąż energetycznego grania.

Michael Mayer i Glasse zaczarują tej nocy na mainie, a na fontannie przez całą noc będzie grać trójmiejski didżej i promotor Evius. Wymarzony lineup na gorącą, czerwcową noc.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
  • Przedsprzedaż
    35-40 zł
Bilety:
35 zł - pierwsza pula
40 zł - druga pula
45 zł - w dniu imprezy

Do nabycia:
https://www.ticketmaster.pl/event/12087
https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/before-tauron-nowa-muzyka/
https://goingapp.pl/evt/2112371/before-tauron-nowa-muzyka-michael-mayer-glasse

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij