stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bednarek - Trasa Talizman (2 opinie)

pop
  • niedziela, 28 stycznia,
    godz. 19:00
  • Parlament
    Gdańsk, Świętego Ducha 2  mapa
  • 59

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

Kamil Bednarek wraz z zespołem wyrusza w premierową trasę koncertową, promującą album "Talizman"! Bednarek zagra łącznie 9 wyjątkowych koncertów. W Gdańsku wystąpi 28 stycznia.

Łąki Łan & Dmuchawce

lis 17

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 65 - 80 zł
Kup bilet

Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowa Trasa

pop
lis 29

czwartek, godz. 20:30

Gdańsk Sopot,
bilety 79 - 149 zł
Kup bilet


Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody. W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley'a Tuff Gong, w Kingston na Jamajce.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK. Krążek "Jestem" pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak "Jestem sobą...", "Think About Tomorrow", nastrojowa "Cisza" czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty "Dni, których nie znamy". W 2015 roku ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana "Oddycham", którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.

W styczniu 2017 roku ukazał się jego singiel - "Talizman", który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo. Piosenkarz zdobył cztery nominacje do Eska Music Award 2017, ostatecznie wygrał statuetkę w kategorii Artysta roku. W maju wydał utwór "Poczuj luz", który został drugim singlem zwiastującym nową płytę artysty, której premiera odbyła się na jesień 2017 roku. To właśnie utwory z najnowszej płyty fani zespołu usłyszą podczas nadchodzącej trasy koncertowej!

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)