stat
Impreza już się odbyła

Będąc mamą jak być less waste?

Praktyczne wskazówki i merytoryczną wiedzę Jak będąc mamą być ECO, poznasz na naszym webinarze, pierwszym w tematyce ekologii! Poprowadzi go ekspert w dziedzinie macierzyństwa less - waste Sylwia Luks.

paź 22

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 29

czwartek, godz. 20:30

Online
bilety 35 zł
Podczas webinaru poruszone zostaną m.in tematy:

- skąd wzięła się idea życia less waste?

- dlaczego less waste jest tak ważne z punktu widzenia ekologii jak i naszego zdrowia?

- czy da się być less waste przy dzieciach?

- od czego najłatwiej zacząć?

- filtr na wodę oraz Pieluchy i chusteczki wielorazowe - nie taki diabeł straszny jak go malują

- czy less waste duzo kosztuje? Obalimy mity!

- przegląd ulubionych produktów less waste

- Q&A

Webinar poprowadzi Sylwia Luks, prywatnie mama 3 dzieci - Teo, Mii i Zoe. Od 2012 roku kiedy to zdiagnozowano u niej Hashimoto zmieniła mocno swój styl życia. Oprócz wprowadzenia zdrowej diety, opartej na ekologicznych składnikach również zaczęła eliminować plastik ze swojego życia. Od tamtej pory stara się żyć bardziej less waste. Jak się okazało przy dzieciach nie jest to wcale takie proste, a tym bardziej jeszcze prowadząc firmę odzieżową. Jako założycielka marki Looks by Luks rownież w pracy stara się wprowadzać te same zasady i minimalizować ilość generowanych śmieci. Chętnie jednak dzieli się zdobytą wiedzą na swoim koncie na Instagramie

Podczas szkolenia będziesz miała/ miał możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.