stat
Impreza już się odbyła

Beat Kultura

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Z radiową rodziną Beat Kultura najlepiej wychodzi się w Plener 33.

paź 24

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 70 zł
przedsprzedaż 65 zł
Kup bilet
lis 7

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Ekipa Beat Kultury od 3 lat prowadzi audycje na antenie warszawskiego Radio Kampus, grając we wtorkowe wieczory selekcję od serducha, pełną eklektycznych zajawek gospodarzy pasma: Adelix Ostaszkiewicz, Eklektik Selektah oraz Bryndal. Znani z bon motów i offtopów, zawsze gotowi do boju z workiem pełnym ulubionych bitów i sampli. Do nowego spotu Ulica Elektryków ekipa Beat Kultury przywiezie hip-hopowe eksperymenty, czułą elektronikę, funk i nu-soul, good mood music i groove gorący jak sierpniowe wieczory. Adelix i Eklektik zaprosili do SCG Park didżejskich zawodowców, ukochanych przyjaciół programu. Wystąpią Envee producent i didżej o imponującym dorobku, współtwórca kultowego kolektywu Niewinni Czarodzieje oraz współpracownik m.in. Fisza, czy Natalii Przybysz oraz Rhythm Baboon trójmiejski cesarz setów i czołowy reprezentant muzyki juke/footwork w Polsce, który przed kilkoma miesiącami powrócił z materiałem W-Life EP wydanym nakładem U Know Me Records. Nie zabraknie też oczywiście Eklektika i Adelix radiowego rodzeństwa znanego z pokazywania Wam nowych ulubionych kawałków i ratowania Waszej nocy niejedną piosenką.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


W ramach zajęć niezmiennie będzie można korzystać z pozostałych części kampusu Elektryków: Soundrive is Not Cancelled w Plenum, B90, Drizzly Grizzly, W4 Food Squat. Klasa!

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo podczas koncertu w naszej przestrzeni będzie się znajdować nie więcej niż 1 osoba na 5m2 powierzchni dostępnej dla uczestników. Zachowaj dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj swoją twarz i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk.

Dziękujemy za zrozumienie!

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka elektroniczna , festiwal sztuki , wystawa
  wrz 3-20
  g. 18.00
  Gdańsk, CSW Łaźnia
  inProgress 2020
 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna , festiwal sztuki
  wrz 25-27
  piątek - niedziela, g. 20:00
  Sopot, Państwowa Galeria Sztuki
  Open Source Art Festival 2020