Impreza już się odbyła

Be Fabulous

Dream Club zaprasza na Be Fabulous! Będzie to jedyna w swoim rodzaju impreza na której każdy będzie się czuł jak Gwiazda...i tak też będzie traktowany!

Specjalnie z tej okazji Moet przygotował masę atrakcji i niespodzianek!

Przyjdź do Dream Clubu i poczuj się jak VIP!
Za dekami staną HDDCUT i Mibro, a na vocalu zaśpiewa AnnDee!

HDDCUT - urodził się w Krakowie pod koniec lat 80. W 2002 r. rozpoczął przygodę z produkowaniem muzyki. Obecnie jest znanym dj-em, producentem muzycznym i turntablista. Jako party dj zaczął się realizować w 2005 r. W tamtym okresie sety hddcut'a przepełnione były hiphopem i tanecznym R'n'B. Jednak już wtedy - podczas imprez - można było usłyszeć śmiałe eksperymenty z dobieraniem gatunków muzycznych, co wyróżniało hddcut'a i przyniosło mu dużą rzeszę fanów.

MIBRO - Reprezentant 3miejskiej sceny Dj'skiej. Od 2008 odpowiada za profil muzyczny klubów należących do Sopockiej firmy Artinvest.Od 2009 roku nieprzerwalnie jest jedynym rezydentem Sopockiego Dream Clubu,gdzie miał okazje zagrać z wieloma dj'ami z Polski i Świata,a także muzycznie przygotowywać różne ważne wydarzenia artystyczne i kulturowe m.in wybory Polskiej miss 2009,miss Pomorza 2010,pokazy mody sieci peek & cloppenburg,esotiq&Henderson oraz After Party dla telewizji Polsat i Tvn.Aktualnie w jego setach można usłyszeć mieszanke stylów Rnb,Funk,Disco,House oraz Klasyków lat 80 i 90 starannie wyselekcjonowanych i serwowanych w przeróżnych bootlegach,remixach i mashup'ach.

AnnDee

Widzimy się w Dream Clubie!

Wejście: Selekcja; Panie 18 lat/ Panowie 21 lat

Bilety:
Normalne:
Do 23:00 10 zł
Po 23:00 20 zł
VIP:
50 zł
karta klubowa Free

Rezerwacje: 605 500 800

Dołącz do nas na Facebooku!!
www.DreamClub.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Bilety:
Normalne:
Do 23:00 10 zł
Po 23:00 20 zł
VIP:
50 zł
karta klubowa Free

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij