stat
Impreza już się odbyła

Bazar wyprawkowo-ubraniowy dla ciężarnych i mam

6go marca będzie okazja, żeby na żywo sprzedać/kupić ubrania ciążowe/do karmienia, za małe ciuszki dziecięce, rzeczy, które zostały Ci z wyprawki, niepełną paczkę pampersów i takie tam parentingowe sprawunki.

20 czerwca - 26 września 2020, godz. 8:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Tego dnia rozłożymy stoliki i w luźnej atmosferze przy kawce powymieniamy się tym co tam mamy.
Bazar będzie działał między spotkaniem klubu ciężarnych, a grupą dla mam z dziećmi, czyli między 11:45 a 12:45.

Zasady wymiany:
- wymianie podlegają ubrania ciążowe lub mniej ciążowe, ale takie które zrozumieją duże brzuszki ;) Oraz ubrania do karmienia i ubranka noworodkowe do roku.
- wystawić ubrania możesz tylko po wcześniejszym zgłoszeniu się nas (info niżej)
- to wystawca decyduje o cenach i zasadach sprzedaży/wymiany/oddania ubrań
- na sali zapewniamy 7 stolików dla 'wystawców', jeśli masz ochotę przynieść swój stolik lub wieszak to jak najbardziej jest taka możliwość - napisz to mailu, a my przygotujemy dla Ciebie miejsce
- pamiętajcie, że stoliki/wieszaki pomieszczą ograniczoną liczbę ubrań. Lepiej wybrać 20 najatrakcyjniejszych niż 50 'byle jakich' i wykładać je w kilku turach, bo nie będą się mieścić na stoliku
- nie musisz kupować kota w worku - na miejscu zorganizujemy przestrzeń do przymierzania ubrań!
- NAJWAŻNIEJSZE: koniecznie dajcie znać koleżankom, że świetne ubrania ciążowe i noworodkowe będą dostępne za parę złotych - taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

A żeby zakupy robiło się przyjemniej do Waszej dyspozycji jak zawsze będzie kącik kawowy i słodkości tuż przy wygodnej kanapie gotowej na ciążowe ploteczki.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń obowiązują zapisy dla wystawców - przyjmujemy je mailowo na adres: kontakt.zaufajpoloznej@gmail.com.

Pamiętaj zaprosić koleżanki! Do zobaczenia na miejscu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij