stat
Impreza już się odbyła

Bazar Bo Ze Wsi (4 opinie)

Znany gdyńskim miłośnikom zdrowej żywności bazar Bo Ze Wsi, którego twórcami są studenci z Koła Naukowego Strateg Uniwersytetu Gdańskiego, po bardzo owocnym roku zmienia swoją lokalizację, aby zapewnić swoim klientom jeszcze łatwiejszy, a przede wszystkim częstszy dostęp do nisko przetworzonej i ekologicznej żywności od lokalnych producentów, którzy dzięki uczestnictwu na organizowanych przez studentów Bazarów Bo Ze Wsi mogą bez pośredników sprzedawać swoje produkty.

Bazar Bo Ze Wsi dotychczas odbywał się w każdy czwartek w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni, jednak klienci, którzy cenili sobie nisko przetworzone produkty dostępne na bazarze chcieli kupować je częściej - dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów organizatorzy przenoszą Bazar Bo Ze Wsi w inne, bardziej dogodne miejsce - Centrum Waterfront Gdynia (dawne Gemini - I piętro), gdzie bazar będzie odbywał się w każdy czwartek w godzinach 13-18 oraz w każdą sobotę od 10 do 15. Zmiana lokalizacji umożliwia wszystkim klientom zrobienie zdrowych zakupów w czasie, który najbardziej im odpowiada, co wcześniej, przy jednym Bazarze tygodniowo nie zawsze było możliwe.

Przeniesienie Bazaru w nowe miejsce to także ukłon w stronę zmotoryzowanych klientów, którzy w dogodnym miejscu będą mogli zostawiać swoje samochody.

"Wysłuchaliśmy sugestii klientów, które zebraliśmy za pomocą ankiety i przenosimy się w miejsce bardziej dogodne dna mieszkańców Gdyni. Projekt Bo Ze Wsi to inicjatywa dla lokalnych producentów oraz dla klientów Bazaru i to właśnie dzięki nim możemy dalej się rozwijać" - mówi Sonia Zakrzewska, lider projektu Bo Ze Wsi.

Pierwszy bazar Bo Ze Wsi w Centrum Gdynia Waterfront odbędzie się już w najbliższy czwartek (19.02.2015) w godzinach 13:00 -18:00, następnie w sobotę (21.02.2015) w godzinach 10:00 - 15:00. I tak co tydzień, aby każdy z mieszkańców Gdyni i nie tylko mógł kupić zdrową, nisko przetworzoną żywność.

Ze wszystkimi szczegółami można zapoznać się na profilu Bo Ze Wsi na Facebooku (facebook.com/bozewsi).

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.