stat

Bass Astral x Igo Ensemble - drugi termin

Obecna sytuacja pandemiczna nie pozwala nam zrealizować trasy w pełnym wymiarze. Koncerty, które zaplanowane były na dwie daty (w Gdańsku i Krakowie) w związku ze zmianą miejsca odbędą się w jednym terminie 27.06.2021 r. Dokładne miejsca podamy niebawem.

maj 26

środa, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 89 zł
cze 27

niedziela

Gdańsk
bilety 99 - 139 zł
Wszystkie bilety na wydarzenia z wiosny i jesieni 2020 zachowują swoją ważność. Nie trzeba ich wymieniać na nowe!

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


"Satellite" to trzecia płyta duetu Bass Astral x Igo. Oprócz wcześniej publikowanych singli ("Planets", "It's Dark", "Bikini") pojawi się na nim siedem premierowych utworów, które powstały przy współpracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki temu Igor i Kuba eksplorują nowe nieodkryte jeszcze światy, a ich "Satelita" okrąża coraz to nowe planety. Premiera albumu 12.02.2021, a najnowszy singiel jeszcze w tym roku!

____________________________
Bass Astral x Igo
wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite". Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie. Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Jesienią czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu jesienią!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  maj 26
  środa, g. 20:00
  Gdynia, Studio Panika
  Too Many Zooz
 • muzyka elektroniczna
  cze 27
  niedziela
  Gdańsk
  Bass Astral x Igo