• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bass Astral - Dobry Bass Tour

Bass Astral zaprasza na trasę koncertową "Dobry Bass Tour", która odbędzie się tego lata w największych Polskich miastach!

lip 26

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 79 - 129 zł
Kup bilet
lis 2

sobota, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 159 - 599 zł
Kup bilet
Otwarcie bram - 18:00
Support: TRUSIAK - 19:30
Bass Astral - 20:00

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Bass Dobry
"Tego lata ruszamy w tany do najnowszych utworów Bass Astral, zebranych na albumie 'Muzyka Taneczna'. Po latach muzycznych poszukiwań odnalazłem równanie, które zakodowałem w dźwiękach na płycie, a na koncertach wprowadzam w życie: Dobry (głęboki) BASS + Dobry (taneczny) BEAT = Dobry (kolektywny) BANS
Robię muzykę, która się bardzo podoba, jednocześnie w zgodzie z tonalnym sumieniem poszukuję tego, co nowe i piękne. Gdy byłem mały, babcia uczyła mnie grać na harmonii, innym razem wygrałem konkurs tańca dyskotekowego, co pozostawiło trwałe ślady w moim umyśle.
Wrodzona wrażliwość pozwala mi zabierać publiczność w podróż po labiryntach emocji, a także dostarczać wrażenia soniczne z wysokiej półki. Jeśli chodzi o muzykę elektroniczną, to znam się na rzeczy. Kiedyś zostanę kompozytorem, ale to melodia przyszłości.
Kupując bilet na to wydarzenie, zapewniasz sobie wieczór na imprezie o wysokim standardzie oraz wspierasz moje twórcze działania, za co serdecznie dziękuję.
Widzimy się na żywo!"


Bass Astral to Jakub Tracz, producent muzyki elektronicznej, rocznik '93.
Szerokiemu gronu słuchaczy dał się poznać za sprawą duetu 'Bass Astral x Igo' z którym osiągnął wiele sukcesów i dobrze namieszał na rodzimej scenie muzycznej. Zespół wydał 3 płyty, zagrał koncerty dla tysięcy fanów, a 'Discobolus' i 'Orell' uzyskały status złotej płyty. Jesienią 2021 duet zakończył działalność, a Kuba skupił się na solowej twórczości.

W marcu 2022 wydał pierwszy solowy album 'Techno do miłości' nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku - Elektronika. Aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem 'Muzyka Taneczna' którego premiera przewidziano jest na październik 2024. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie kontrabasu i fortepianu. Stylistycznie porusza się po wielu gatunkach, ostatnio z zajawką na Drum'n'Bass, IDM oraz brzmienia Future Bass. Na koncertach tańczy

Opinie