stat
Impreza już się odbyła

Barwy emocji - warsztat

Emocje nami kierują, czy tego chcemy czy nie. Nie ma złych emocji! Złość jest naszym największym sprzymierzeńcem. Depresja to nie jest choroba smutku. Ciekawość to nie pierwszy stopień do piekła a do poznania. Powiedzenie komuś nie smuć się nie ma zupełnie sensu.

Jeżeli powyższe stwierdzenia budzą Twoją ciekawość lub irytację - zapraszam, warto skonfrontować te emocje.

Gdy ZŁOŚCISZ się, bo nie umiesz odpowiadać na pytanie jak się czujesz?, zapraszamy- Niebieska Cię nauczy Jeśli czujesz SMUTEK lub BEZRADNOŚĆ , bo nie umiesz okazywać uczuć lub wręcz przeciwnie WSTYDZISZ się swojej wyrazistej emocjonalności to opowiem Ci dlaczego odczuwasz te emocje i podpowiem, jak możesz opanować sztukę zarządzania swoimi emocjami i czerpać z tego SATYSFAKCJĘ. A jeżeli masz po prostu potrzebę RADOSNEGO odkrywania nowego, to ta propozycja jest również dla Ciebie, rzadko bowiem się zdarza, że jakiś temat rozwojowy jest DLA KAŻDEGO.

A z emocjonalnością człowieka tak właśnie jest- temat dotyczy każdego! Kłopot polega tylko na tym, że instrukcji obsługi emocjonalnej człowieka najczęściej jesteśmy uczeni fatalnie. Dlatego jestem DUMNA z tego, że znalazłam swoją własną, indywidualną metodę uczenia dorosłych ludzi nowego, kreatywnego a przede wszystkim szybkiego sposobu na rozgryzienie zawiłości człowieczej emocjonalności. Szykuje się kolejna edycja warsztatu (ostatnia w tym roku w Trójmieście), w której poprzednio uczestniczyli i wychodzili ZASKOCZENI, ZAFASCYNOWANI i ZADOWOLENI zarówno matematycy, humaniści, artyści i fryzjerzy. Serio. Na tym szkoleniu podaję i wzory i maluję barwy emocji i opisujemy ich odcienie. Dużo nowości i duuuużo zabawy ZAPRASZAMY.

Niebieska autorka warsztatu rozwojowego BARWY EMOCJI oraz Menagoś - organizatorka wydarzenia

Dla ZNIECIERPLIWONYCH kwintesencja informacji:

CO? Warsztat Barwy emocji
KTO? Prowadzi Niebieska Magdalena Niewęgłowska- psycholog, seksuolog, terapeuta. Kreatywna trenerka rozwoju osobistego
i seksualnego.

Ogarnia: Menagoś Małgorzata Iwańczuk- hiperpomocna kobieta do zadań specjalnych i niemożliwych.
DLA KOGO? Dla każdego! Ze względu na długość i intensywność warsztatu zapraszamy osoby dorosłe, ale zdobyta wiedza przyda się również do rozumienia Waszego dziecka lub pokojowej pacyfikacji butnego nastolatka.

KIEDY? Sobota, 26 października 2019 r. (wydarzenie przeniesione)
od 10.00 do 19.30 (z godzinną przerwą na obiad)

Warsztat się odbędzie przy minimum 10 wpłatach do 10.10.br i tego dnia o godzinie 20.00 podamy informację czy wymagana minimalna ilość osób się zebrała a jeśli nie, to natychmiast przelewem zwrócimy wpłacone kwoty. Osobom wycofującym się z udziału w przededniu lub w dniu warsztatu, pieniędzy nie zwracamy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    300 zł
ZA ILE?
* 1 osoba 300 zł
* PARA (jakkolwiek rozumiana) 550 zł
* wpłata za więcej osób- kwota indywidualnie ustalana z managerką

ZAPISY/INFO? manager@niemanie.com +45 668 668 838
Nie daj na siebie długo czekać- zgłoś się, bo ilość miejsc jest bardzo ograniczona.
Uwaga!

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata do dnia 08.10.br całej kwoty, na konto: NIE MA NIE - Magdalena Niewęgłowska mBank nr 24 1140 2004 0000 3802 7530 3387
z dopiskiem w tytule przelewu Barwy emocji

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni