stat
Impreza już się odbyła

Bartosz Zalewski - Nowi Ludzie By Się Przydali

Co Wam powiem. W stand-upie jak na OIOMie po ustawce - same opatrzone twarze. Jak to podsumował jeden z najwybitniejszych polskich komików: "Nowi ludzie by się przydali". Oto oni, przyszłe gwiazdy, młodzi, głodni, krążący wokół jak wilki wokół zaśnieżonych wiosek. Jeśli szukacie komedii nieskażonej heheszkowaniem na miarę spoconych memów sprzed 5 lat, jeśli stand-up o tym że panienki mają dużo rzeczy w torebkach to już nie dla Was, jeśli w końcu chcecie zobaczyć kogoś nowego mówiącego o nowym, to nie wahajcie się nawet na sekundę.

wrz 25-26

sobota - niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Kup bilet
lis 27

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 40 zł
Wystąpią:
Szymon Jaworski - znany jako "Czarna Mamba", rodem z Sieradza, chwali się znajomością z panią, która powiedziała "marihuanen" w telewizji. Odważnie wszedł do komediowej gry ze swoim solowym projektem "Beton Komedii" (współfinansowanym z Ministerstwa Bud-o-wnictwa), a jego neurotyczna maniera jest absolutnie nie do podrobienia.

Dalia Hnedi - osiadła w Łodzi, rodem z Podębic, miejscowości tak uprzejmej, że sama ustawia się w hierarchi pod Dębicami. Wnosi na scenę niepowtarzalny styl, wielowątkową narrację i figurkę lokaja z porcelany, w sumie nie wiem dlaczego. Uważajcie na nią - będzie kimś. Pewnie podpalaczem.

Kuba Łaszkiewicz - okręt flagowy Słupska, cieszy się odrobinę dłuższym stażem od reszty ekipy, ale w sumie on cieszy się z wszystkiego, bo pozytywny z niego gość. Zręcznie niczym trzmiel skacze sobie z tematu na temat, kąśliwy jak mały biskwit i celny jak szwajcarski łucznik strzelający do jabłek.

Całość poprowadzi Bartosz Zalewski, który pisze te opisy, więc nie będzie strzępić ryja na swoją chwałę.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.