stat
Impreza już się odbyła

Bars and Melody (13 opinii)

pop

  • wtorek, 9 stycznia,
    godz. 18:30
  • B90
    Gdańsk, Elektryków  mapa
  • 99 - 399

Ulubieńcy polskich nastolatek - Bars and Melody wracają z trasą koncertową w styczniu 2018 roku! Duet odwiedzi aż 7 miast: Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice oraz Kraków.W styczniu, uwielbiany przez polskich fanów, duet Bars And Melody powraca do Polski na długo wyczekiwaną trasę koncertową promującą nowy album: "Generation Z". Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status złotej płyty w Polsce Leondre i Charlie postanowili powtórzyć sukces i pójść o krok dalej. Przed nami trasa koncertowa Generation Z Tour.

Podczas koncertów fani usłyszą przede wszystkim materiał z najnowszej płyty "Generation Z", która ukazała się w Polsce 15 września 2017 r. Tym razem materiał został oparty wyłącznie na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Do tej pory fani mogli poznać brzmienie 3 singli "Thousand Years", "Fast Car" oraz "Live Your Life", które łącznie mają już ponad 8 milionów wyświetleń na You Tube. Cała płyta składa się z 13 utworów, w których Leo i Charlie przekazują swoje emocje.

Na trasie koncertowej Generation Z nie zabraknie również największych hitów duetu. Dodatkowo przed każdym koncertem odbędzie się spotkanie z fanami.

Koncert z nowej trasy Bars And Melody to punkt obowiązkowy każdego wiernego fana duetu i dopiero zapoznającego się słuchacza.

OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.

Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać oświadczenie opiekuna.

Przeczytaj także

Zespół Q
wrz 27

czwartek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 35 zł
Kup bilet
Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowa Trasa
pop
lis 29

czwartek, godz. 20:30

Gdańsk, Sopot,
bilety 79 - 149 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)