stat

Bars and Melody - Sadboi Tour

pop
 • sobota, 20 listopada, godz. 18:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  99 - 599
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Ze względu na sytuację związaną z epidemią koronawirusa koncert Bars & Melody zostaje przeniesiony na 20 listopada 2021. Bilety zachowują ważność, można je również zwracać w miejscu zakupu.

Bars & Melody powracają do Polski! Trasa Sadboi Tour będzie promować nowy album popularnego duetu.

pop - koncerty w Trójmieście


Brytyjski zespół to prawdziwe gwiazdy nowej generacji - ponad miliard wyświetleń wszystkich klipów, 3,4 mln subskrypcji na YouTube, 1,4 mln obserwujących na Instagramie, 1,1 mln fanów na Facebooku i ponad 200 mln wyświetleń ich pierwszego występu w brytyjskim "Mam talent!" - to właśnie to wydarzenie zapewniło Bars & Melody światowy rozgłos w 2014 roku.

Ich pierwsza płyta pokryła się platyną, a dwa kolejne krążki również cieszyły się olbrzymią popularnością. Ostatnio wydany singiel "Lighthouse" to pokaz największych atutów Bars & Melody: świetne popowe bity, brytyjski swag i nietuzinkowe teksty.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  99 - 599 zł
Bilety:
General Ticket - 99 zł
- Bilet upoważnia do wstępu na koncert

Regular VIP - 399 zł
- Ograniczona ilość biletów!
- Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na spotkanie z zespołem - Meet and greet (po spotkaniu Platinum VIP). Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spotkania z zespołem, mogą wykonać zdjęcie z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem), jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, plakietkę ze smyczą i tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

Platinum VIP - 599 zł
- tylko 15 sztuk!
- Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na soundcheck i spotkania z zespołem. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, wykonania zdjęcia z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem), jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, plakietkę ze smyczą i tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

BLACK TICKET
- Bilet może zostać wylosowany w pakietach Regular VIP oraz Platinum VIP. Nie można go kupić. Bilet znajduje się w LOSOWO wybranej tabliczce czekolady po jednym dla pakietów Regular oraz Platinum na każdym koncercie w trasie. Black ticket upoważnia do spotkania z zespołem PO koncercie dla szczęśliwego posiadacza biletu BLACK TICKET oraz JEDNEGO znajomego. Na spotkaniu po koncercie można robić zdjęcia.

Sprzedaż biletów:
Bilety będą sprzedawane tylko za pośrednictwem serwisu eBilet:
- za pośrednictwem strony Internetowej ebilet.pl
- za pośrednictwem punktów stacjonarnych - https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy
Kup bilet
kwi 15

czwartek, godz. 19:00

bilety 89 - 155 zł
Kup bilet
paź 16

sobota, godz. 20:30

Gdańsk,
bilety 109 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , pop , piosenka aktorska
  mar 7
  niedziela, g. 19.00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Ona czyli ja
 • rock , pop , muzyka chóralna
  mar 27
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  Mikromusic, Smolik, Skubas