• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Barberground

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fryzjerstwa męskiego na trzecią już edycję naszego autorskiego wydarzenia!

BARBERGROUND to wielopłaszczyznowe i dynamiczne wydarzenie, które w alternatywny i undergroundowy sposób spotyka się z wartościami nowoczesnego fryzjerstwa. Wymiana umiejętności, doświadczeń i inspiracji jako pierwsza tego typu inicjatywa na Pomorzu, mająca na celu stworzenie platformy do integracji społeczności, nastawionej na rozwój kultury i świadomości branży. Wydarzenie organizowane jest przez barberów dla barberów, których łączy pasja i miłość do tego zawodu.

PLENUM to przestrzeń wewnątrz budynku, w której klimat przemysłowej hali produkcyjnej łączy się z nowoczesną, designerską przestrzenią. Przestrzeń inspiracji, tworzenia innowacyjnych rozwiązań, dzielenia się pomysłami, doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy.
/// ULICA ELEKTRYKÓW położona jest w samym sercu Stoczni Gdańskiej, gdzie w 1980 roku narodził się ruch Solidarność, dający pole do artystycznej ekspresji młodego pokolenia. Jako kompleks o powierzchni 15 000 m2 składa się z 6 różnych, niezwykłych przestrzeni: Ulica Elektryków, Klub B90, W4 Food Squat, Plenum, Plener 33, Drizzly Grizzly - każda z nich działa jak potężny magnes na ludzi. Projekt rozpoczął się w 2017 roku. Od tego czasu przyciągnął tysiące mieszkańców i turystów poszukujących alternatywnych wydarzeń kulturalnych, ulicznego jedzenia i relaksującego lata, a wszystko to doprawione mieszanką imprez i zajęć na świeżym powietrzu.

PROGRAM:
PANELE DYSKUSYJNE
KONKURS
POKAZY NA ŻYWO
MARKETSPACE
STOISKA FRYZJERSKICH AKADEMII SZKOLENIOWYCH
AFTERPARTY
POKAZY NA ŻYWO


Głównym punktem programu są pokazy na żywo prowadzone przez cenionych liderów branży, uznanych edukatorów i uwielbiane marki z całej Europy. Prezentacja umiejętności i wydarzenia edukacyjne pomogą uczestnikom dowiedzieć się więcej i uzyskać przydatne informacje na temat branży. Pokazy na żywo mają na celu dzielenie się ekskluzywną wiedzą, edukację, popularyzację i rozwój branży poprzez wymianę doświadczeń i pomysłów.

PANELE DYSKUSYJNE
Panele dyskusyjne tworzą autentyczne, inspirujące i istotne rozmowy na temat tego, co ważne dla branży zarówno w obszarze kreatywnym, jak i biznesowym. Przy licznym składzie speakerów o międzynarodowej i lokalnej renomie, dyskusja skupi się na wielu ważnych aspektach prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach współczesnych zagadnieniach związanych z budowaniem własnej marki, tożsamością osobistą, pomysłami i innowacjami, efektywną komunikacją w mediach społecznościowych oraz umiejętnym zarządzaniem własnego biznesu.
BARBERGROUND tworzy bardziej kompleksową i niekonwencjonalną rozmowę prowadzącą do lepszego zrozumienia jutrzejszych trendów.

STOISKA FRYZJERSKICH AKADEMII SZKOLENIOWYCH
Główną ideą BARBERGROUND jest szerzenie wiedzy i promocja edukacji fryzjerskiej. Na uczestników czekają również stoiska akademii fryzjerskich prezentujące swoją ofertę szkoleniową i umiejętności poprzez zespół różnorodnych edukatorów.

ZAWODY
W programie znajdują się również zawody, w którym uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności. Zwycięzca może zyskać uznanie w całej branży, możliwość pokazania się na scenie głównej podczas kolejnej edycji, a także nagrody finansowe i produktowe. Formuła zawodów jest atrakcyjnym punktem programu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

MARKETSPACE
BARBERGROUND to także przestrzeń wystawiennicza, która jest źródłem tego, co nowego w branży. Ogromna różnorodność wiodących marek fryzjerskich zaprezentuje produkty ze swojej szerokiej oferty. To świetna okazja, aby przetestować najnowsze modele, zainspirować się pokazami na żywo na stoiskach i porozmawiać o biznesie.

AFTERPARTY
Zwieńczeniem wydarzenie będzie afterparty w undergroundowym stylu, stwarzające okazję do swobodnej wymiany doświadczeń. Uczestnicy mogą się, zrelaksować i zjednoczyć w dedykowanej scenografii.

Opinie