stat
Impreza już się odbyła

Baranovski

pop
 • piątek, 4 czerwca, godz. 17:30, 20:00
 • Lokalizacja
  Filharmonia Kaszubska Wejherowo, Jana III Sobieskiego 255
 • Bilety
  69,
  ulgowy 65
  sprzedaż: 58 672-27-75

Za projektem BARANOVSKI stoi 30-letni wokalista, muzyk, producent i songwriter Wojtek Baranowski. Znany m.in. z występów z grupą XXANAXX, na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną historię. Zaledwie półtora roku później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Kiedy dodać do tego złote płyty dla singli Dym i Zbiór, platynową dla Luźno i podwójnie platynową dla Czułego miejsca, można mówić o jednej z najbardziej błyskotliwych karier w ostatnich sezonach.

cze 26

sobota, godz. 20:00 - 22:00

bilety 99-249 zł
Bilety wyprzedane
gru 14

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 129-209 zł
Kup bilet
W październiku 2019 premierę miała oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana Zbiór, w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. Wydawnictwo przyniosło autorowi kolejne 3 nominacje do Fryderyków, uzyskało także status Złotej Płyty.

pop - koncerty w Trójmieście


W ubiegłym roku triumfy w radiu oraz w internecie święcił kolejny przebojowy singiel BARANOVSKIEGO Lubię być z nią, zwiastujący drugi album wokalisty. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki przekroczył już 25 milionów wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.