stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Band A

Zespół powstał ze spotkania czterech muzyków trójmiejskich, z których każdy to wyjątkowa osobowość artystyczna. Spotkanie to - prawie przypadkowe i bez jakichkolwiek oczekiwań, podczas jednego z Sopockich jam-sessions - zaowocowało chęcią wspólnego grania tak po prostu bez prób, bez ciśnienia i planów na przyszłość. Zaskoczeniem było to, jak dobrze muzykom gra się wspólnie i jak dobrze odbierani są przez publiczność.

gru 4

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
przedsprzedaż 10 zł

w każdą sobotę (do 25.12), godz. 19:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Ich pierwszy oficjalny koncert podczas festiwalu "Nasiano sunrise" został zarejestrowany i tak się spodobał organizatorom, iż wydany został w postaci pierwszej płyty zespołu pod egida Karola Schwarca z Nasiono Records. O tym jak odbierani są podczas koncertów świadczy to, że na pierwszym koncercie promującym to wydawnictwo sprzedał się cały nakład. Muzyka zespołu to wulkan energii, emocji i emocjonalności, połączony z nietuzinkowym brzmieniem każdego z instrumentalistów.

jazz - koncerty w Trójmieście


Muzyka jest w całości wynikiem wspólnego inspirowania się muzyków podczas koncertów, jest czystą improwizacją, która sprawia wielką przyjemność każdemu z muzyków. W skład zespołu wchodzą: Krzysztof Stachura na gitarze, Michał Gos na perkusji, Maciek Szkudlarek na basie i Tomasz Gadecki na saksofonie. Takie połączenie awangardy, muzyki alternatywnej, jazzu i rock and rolla, sprawiają iż zespół nie ma odpowiedników na Polskiej i światowej scenie.

Link do "singla":
nasiano.bandcamp.com/track/slowly
Link do płyty:
nasiano.bandcamp.com/album/live-at-na-siano-sunrise

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.