stat
Impreza już się odbyła

Baltic Party: Eddy Huntington i Alan Cook

Baltic Party to coroczna impreza dla wszystkich, którzy najlepiej bawią się przy melodyjnych przebojach sprzed paru dekad. To jedyna tak duża impreza z muzyką lat '80 na pokładzie!

Na naszej scenie występują najbardziej znani wykonawcy disco '80. Tym razem gośćmi będą międzynarodowe gwiazdy naprawdę wielkiego formatu: Eddy Huntington, znany z przebojów "U.S.S.R" czy "Up And Down oraz Alan Cook, który na pewno zaśpiewa "Do you want to stay" i "Bad Dreams". Czeka Cię wyjątkowy koncert - obaj wykonawcy to jedni z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy z czasów świetności disco!

koncerty w Trójmieście


Chcesz przeżyć ten niepowtarzalny koncert, przypomnieć sobie teksty piosenek z lat 80. i tańczyć do rana jak na szalonych imprezach sprzed lat? Wystarczy, że wybierzesz się na Baltic Party - dwudnio-wą imprezę taneczną, a spotkasz się ponownie z melodyjnym, elektronicznym disco lat 80. Po cało-nocnej zabawie, następny dzień przywitaj z pokładu statku podziwiając szwedzkie wybrzeże. Popo-łudnie zacznij od zjedzenia lunchu - to obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Resztę dnia wypełni Ci odpoczynek i udział w programie rozrywkowym.

Batic Party to jedyna taka okazja w roku, dlatego zbierz znajomych i rezerwuj miejsce już teraz. Liczba miejsc ograniczona!

W cenie od 189 zł na osobę:
- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką;
- lunch all inclusive (szwedzki stół, wino i piwo w cenie);
- wieczorna impreza;
- rozrywka na statku podczas dnia;
- koncert gwiazd: Eddy Huntington i Alan Cook - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.