stat

Bal u Królowej Śniegu

bal

Królowa Śniegu szykuje swój coroczny bal, na który zaprasza wszystkie królewny i królewiczów. Kraina lodu skrywa wiele tajemnic i dzięki temu pozwala przeżyć niezapomniane przygody w niezwykłej scenerii. Podczas ferii zabierz swoje pociechy na bal stworzony dziecięcą wyobraźnią i poznaj świat, gdzie króluje zabawa, edukacja i morska przygoda.

Wraz z naszymi małymi pasażerami przeniesiemy się do Zimowej Krainy, gdzie na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji. Królowa Śniegu pokaże wszystkim swą moc! Razem z jej gwardią - rycerzami i damami, dzieci będą się fantastycznie bawić i rozwijać swoje talenty. Mali pasażerowie udadzą się w podróż po krainie śniegu i lodu, gdzie odwiedzą niezwykłe wyspy. Na Wyspie Dźwięków dzieci poznają różne instrumenty i same będą mogły wykonać proste grzechotki. Przechodząc przez lodowy labirynt - tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami - poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi, by ruszyć w dalszą podróż. Zimowy makijaż pozwoli upodobnić się do bohaterów śnieżnego świata i dotrzeć na Wyspę Bałwanków. Tam dzieci będą mogły stworzyć jej mieszkańców, czyli bałwanki, wykorzystując do tego balony o różnych kształtach. A na koniec na pamiątkę zimowego rejsu dzieci skonstruują latarnie morskie!

Oprócz podróży na wyspy, dzieci wezmą udział w niezliczonej ilości zabaw i gier ruchowych. Wystartują w wyścigach reniferów, czyli pokonają w reniferskich butach tor przeszkód i będą musiały wykonać określone zadania. Zimowe układanki, zabawy taneczne, zabawy z kulkami i liną to kolejne atrakcje. Wieczorem na wszystkich czeka czas zabawy na parkiecie, czyli dyskoteka dla dzieci albo prawdziwy Bal u Królowej Śniegu!

W super cenie od 89 zł dziecko i od 179 zł dorosły!
- rejs promem;
- obiad - szwedzki stół z napojami;
- kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
- atrakcje dla dzieci (sugerowany wiek 4-12 lat);
- rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Ważne: Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie/rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.
 
Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni