stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bal równych szans

Fundacja JA TEŻ, w partnerstwie z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim oraz Rotary Club Orłowo, zaprasza serdecznie na karnawałowy, charytatywny BAL RÓWNYCH SZANS organizowany we wnętrzach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Relacja z imprezy

Bal jest pierwszym z cyklu wydarzeń, realizowanych wspólnie z miastem Gdańsk mówiących o akceptacji, włączeniu, o różnorodności, która czyni nas wyjątkowymi. Miejsce balu nie jest przypadkowe. Gdański Teatr Szekspirowski jest kolebką idei zatrudnienia i aktywizacji osób dorosłych z zespołem Downa. To tutaj pracuje 10 podopiecznych Fundacji realizując zadnia obsługi widza. Stąd też projekt powędrował do Teatru Muzycznego w Gdyni i Centrum Konferencyjnego w Krakowie.

Szacunek do drugiego człowieka i godność osoby ludzkiej wraz z prawem do włączenia doprowadziła nas dzisiaj do organizacji Balu Równych Szans. Celem balu jest zebranie środków na przygotowanie i wyposażenie nowego ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego, który będzie spełniał role opieki nad rodzicem i dzieckiem, włącznie z realizacją rehabilitacji, edukacji i zatrudnienia. Fundacja chce objąć opieką cały okres życia dzieci z trudnościami rozwojowymi po to, żeby dać im dorosłe, aktywne i w pełni społeczne życie.

Gwiazdą specjalną balu będzie związany z Polską a w szczególności Gdańską sceną muzyczną zespół Golden Life. Zespół istnieje od ponad 30 lat i ma na swoim koncie m.in. takie hity jak: "Oprócz Błękitnego Nieba", "24.11.94" czy "Dobra, Dobra, Dobra". Wystąpi również zespół młodych trójmiejskich artystów Woodkid Project. Muzyka, którą grają, jest połączeniem brzmienia orkiestralnego z elektroniką i wokalem, co sprawia, że występ i energia płynąca prosto ze sceny na długo pozostają w pamięci

W trakcie balu aukcję wyjątkowych przedmiotów przeprowadzi gość specjalny, znany wszystkim mistrz olimpijski oraz mistrz świata w żeglarstwie Mateusz Kusznierewicz.

Zapraszamy Państwa na taniec do białego rana przy muzyce na żywo, którą zagra dla nas zespół Rarytas Live Band. Dodatkowo bal uświetnią występy tanecznych par sportowych z Tanecznego Klubu Sportowego Creative Dance.

Bal będzie jednocześnie otwarciem Wystawy przygotowanej specjalnie dla nas przez Panią Katarzynę Gapską pokazującą Miłość oczami naszych dzieci.

Całość zorganizowana w formie bufetu zasiadanego: otrzymają Państwo kolację serwowaną, bufety zimne, gorące i słodkie, napoje oraz wino białe i czerwone.

Patronat medialny:
 Trojmiasto.pl, TVP3 Gdańsk, TV Lifetime, Wyborcza.pl Trójmiasto, gdansk.pl, Zatoka Piękna, Polki.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski

Sponsorzy:
Sponsor złoty: OKE Software
Sponsor srebrny: Porsche Centrum Sopot, Fundacja KTOŚ, Thyssenkrupp
Sponsor bursztynowy: Omida Group

FUNDACJA JA TEŻ
Fundacja JA TEŻ rozpoczęła działalność w 2012 r. i obecnie ma status OPP. Jej misją są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa. Wspiera ponad 140 rodzin dzieci niepełnosprawnych, w tym dzieci z zespołem Downa, autyzmem, porażeniem mózgowym, innymi wadami genetycznymi i dziećmi.

Fundacja JA TEŻ jest członkiem EDSA (European Down Syndrome Association) oraz DSI (Down Syndrome International).

Więcej o fundacji:
http://jatez.org.pl
https://www.facebook.com/fundacjajatez/

Więcej o balu, programie i menu: http://jatez.org.pl/program
ZAREZERWUJ MIEJSCE: http://jatez.org.pl/nabal

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
Jakub Proma - 503 936 575 ; jakub.proma@jatez.org.pl
lub 784 595 052 / 603 052 221

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    250 zł
Koszt udziału 1 osoby 250 zł, koszt pary 500 zł. Prosimy o przelew na konto: 51 2490 0005 0000 4530 9975 4837 (w tytule przelewu prosimy o następujące informacje: "BAL" , imię i nazwisko, liczba uczestników)

Rezerwacje: http://jatez.org.pl/nabal

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni