• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bal Osadzonych

W tym roku postanowiliśmy godnie uczcić ciężką i jakże często niedocenianą pracę funkcjonariuszy Służby Więziennej. Co roku to właśnie 08.02 przypada ich święto.

My wszyscy - osadzeni, pragniemy z tej okazji złożyć najlepsze życzenia kochanym Klawiszom. Jako żeśmy osadzeni (dożywotnio) w muzyce tradycyjnej, żywimy nadzieję że te Klawisze, w ten jeden wieczór, ukażą nam pogodną (może nawet łagodną) twarz i przemówią ludzkim głosem. Może nawet zagrają? Niekoniecznie na klawiszach, może być choćby i na smyczkach.

Zapraszamy więc wszystkich osadzonych na parkiet znanego Zakładu Penitencjarnego "Paszcza Lwa", gdzie o naszą resocjalizację zadba znana więzienna kapela reprezentacyjna Maciej Filipczuk i Goście Weselni (chyba powinno być Więzienni?) w składzie:
Maciej Filipczuk
Mateusz Kowalski
Marcin Lorenc

Odwiedzających naszych Penitentów uczulamy na obecność funkcjonariuszy mogących zarządzić kontrolę osobistą w celu wykrycia ewentualnej kontrabandy (drabinki sznurowe, dynamit, pilniki itp). Przymkniemy natomiast nasze, czujne zwykle, oko na próbę przekupienia strażników zwyczajową wziątką w wysokości 10 zł celem wpuszczenia na parkiet.

Drodzy Funkcjonariusze i Osadzeni - Życzymy Wam udanej zabawy!
Z branżowym pozdrowieniem,
Grypsera z Trójwiejskiej

PS Dziewczęta o imieniu Cela wchodzą za darmo.

[grafika w oparciu o plakat do filmu "O brother, where are Thou?" Braci J. & E. Coen]

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko , pubbing , dancing
  sie 19
  piątek, g. 22:00
  Gdańsk, Kwadratowa
  Mocny Piątek