• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bajzel

Bajzel to artysta awangardowy, przełamujący konwenanse w sztuce, ekscentryczny One Man Band.

Autor tekstów, kompozytor i wykonawca swoich autorskich utworów. Będąc na jego koncercie, doświadcza się wybuchu muzycznej energii. Jeden człowiek za pomocą zapętlania sampli perkusyjnych, gitar i wokali tworzy muzykę przypominającą kilkuosobowy zespół.
Znany z wysoce charyzmatycznych i energetycznych koncertów, które przysporzyły mu wielu fanów w całej Polsce.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Gitarzysta barytonowy w ostatniej odsłonie POGODNO, połowa składu Babu Król, część składu Nowej Fali Polskiego Dansingu. Grał trasy z Lao Che, Kasią Nosowską, Strachy na Lachy. Występował na takich festiwalach jak: Heineken Opener, OFF Festival, Męskie Granie, Jarocin Festiwal czy SXSW (USA).

19 kwietnia 2021 artysta powrócił z 6. solową odsłoną swojej niezwykle charakterystycznej twórczości muzycznej pod nazwą PARARAJ.

Album jeszcze przedpremierowo zapowiedziały trzy single:
odważna aranżacyjnie wersja słynnej piosenki Ireny Santor Już nie ma dzikich plaż, zachowana w post-apokaliptycznym klimacie Łza oraz, dla przełamania dwóch poprzednich sentymentalnych utworów, energiczny i przewrotny Film.

Album wzbudził duże zaciekawienie zarówno wśród słuchaczy, jak i dziennikarzy muzycznych, na co wskazują liczne wywiady, audycje poświęcone albumie oraz typowanie Pararaj na płytę miesiąca/tygodnia.

Płyta popełniona (jak to Bajzel ma w zwyczaju) z dziecięcą wrażliwością. Kolorowa, eklektyczna, teatralno-cyrkowa. W dwójnasób pogodna, bo z jednej strony słońce wypełnia prawie każdy dźwięk i słowo. () Cyrk ze szczyptą melancholii. W pandemicznym burdelu jak znalazł. Hubert SPIĘTY Dobaczewski

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna , piosenka aktorska
  cze 24-31.12

  Gdańsk, Kolonia
  Czarny Pokój 02
 • pop , muzyka elektroniczna
  lip 7
  czwartek, g. 19:00
  Sopot, Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
  Bryska