• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bajkowe piosenki dla małych i dużych

Przygody bajkowych bohaterów znają i lubią niemal wszyscy na całym świecie. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby przynajmniej jednego tytułu bajki wywodzącej się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Żartobliwe perypetie animowanych postaci, historie o miłości, przyjaźni i rodzinie bawią i wychowują wciąż młode pokolenia.

Tak właśnie będzie podczas naszego koncertu! Koncert bajkowych piosenek dedykowany jest najmłodszym melomanom, ich rodzinom oraz wszystkim chcącym powspominać młodzieńcze lata i poczuć się na chwile dzieckiem!

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Wykonawcy
Sylwia Banasik-Smulska - śpiew
Marcin Jajkiewicz - śpiew
Jarosław Stokowski - gitara basowa
Łukasz Łapiński - perkusja
Artur Jurek - fortepian
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Ariel Ludwiczak - dyrygent

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya, utwory nagrywane i wykonywane przez światowe gwiazdy muzyki często są tak popularne jak same bajki. Usłyszymy m.in. Ty druha we mnie masz (Toy Story), Nie bój się chcieć (Zwierzogród), Miłość rośnie wokół nas (Król Lew), Mam tę moc (Kraina lodu) oraz wiele, wiele innych przebojów z Vaiany, Syrenki Ariel, Naszego Magicznego Encanto, Pięknej i Bestii, Zwierzogrodu, Zaplątanych.

W bajkowym koncercie wystąpią Sylwia Banasik-Smulska i Marcin Jajkiewicz - doskonali aktorzy musicalowi i dubbingowi, związani z głównymi scenami polskich teatrów muzycznych, którzy użyczali głosu niezliczonym bohaterom bajek w polskich wersjach językowych, a śpiewane przez nich utwory osiągnęły miliony wyświetleń.

Przeboje usłyszymy w wyjątkowej oprawie muzycznej, zagrają: Artur Jurek (instrumenty klawiszowe), Jarosław Stokowski (gitara basowa), Łukasz Łapiński (perkusja) oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod kierownictwem muzycznym Ariela Ludwiczaka.W bajkowym koncercie wystąpią Sylwia Banasik-Smulska i Marcin Jajkiewicz - doskonali aktorzy musicalowi i dubbingowi, związani z głównymi scenami polskich teatrów muzycznych, którzy użyczali głosu niezliczonym bohaterom bajek w polskich wersjach językowych, a śpiewane przez nich utwory osiągnęły miliony wyświetleń.

Przeboje usłyszymy w wyjątkowej oprawie muzycznej, zagrają: Artur Jurek (instrumenty klawiszowe), Jarosław Stokowski (gitara basowa), Łukasz Łapiński (perkusja) oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod kierownictwem muzycznym Ariela Ludwiczaka.

Zapraszamy! Czeka nas dobra zabawa!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  45 zł
 • Bilet ulgowy
  35 zł
do nabycia w cenie 45 zł normalny /35 zł ulgowy /30 zł z kartą sopocką, do nabycia w Informacji Turystycznej w Sopocie, online na Interticket.pl

Opinie