• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bajka w Centrum

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na poranek filmowy dla dzieci w sobotę, 11 maja 2019 roku, o godzinie 10.00. Tym razem spotkanie z cyklu "Bajka w Centrum" poświęcone zostanie podróżom kosmicznym, w które najmłodsi widzowie wyruszą wraz z bohaterami filmów animowanych: "Agi Bagi", "Kostka i Kulek", "Wiercimisie".

kwi 17

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 28,90 zł
przedsprzedaż 18,90 - 26,90 zł
kwi 24-26

poniedziałek - środa, godz. 17:00 - 22:00

bilety 24 zł
ulgowy 19 zł
Dodatkowo dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do MOBILNEGO PLANETARIUM, które pozwoli najmłodszym spojrzeć na niebo z innej perspektywy.

Pokazy Mobilnego Planetarium odbywają się o godzinie 9.30, 10.00, 10.30, 11.00 oraz 11.30.

Wstęp w cenie biletu na poranek filmowy.

AGI BAGI
Polski serial animowany stworzony metodą 3D przez Tomasza Niedźwiedzia i Bartosza Słomkę, wyprodukowany w 2015 i 2016 roku przez firmę Badi Badi.

Opowiada o przygodach dwóch głównych bohaterów, Bodzia i Zibiego, mieszkańców planety Agi Bagi. Ich perypetie są tłem dla historii wzajemnych relacji Agingów i Bagingów, czyli dwóch plemion, które zamieszkują planetę. Tematyka odnosi się do problemów środowiska i ekologii.

Serial został dwukrotnie, w 2015 i 2016 roku, nagrodzony na Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA.

---

Cykl poranków filmowych "Bajka w Centrum" to nie tylko okazja, by powrócić do klasycznych seriali animowanych popularnych w czasach dzieciństwa rodziców dzisiejszych maluchów, ale także, by zajrzeć do kulis filmu.

Ten cykliczny projekt Gdyńskiego Centrum Filmowego skierowany do najmłodszych odbiorców sztuki filmowej oraz ich bliskich z Trójmiasta i okolic. Oprócz walorów naukowych, spotkania te mają na celu zachęcanie rodziców do kreatywnego spędzania czasu wspólnie z dziećmi poza domem. Odbywające się raz w miesiącu spotkania z animacjami, mają na celu zaznajomić młodych widzów z kulturą polskiej sztuki filmowej poprzez projekcję w kinie połączoną z zabawą. Spotkania z polskimi bajkami mają rozwinąć kreatywność dzieci oraz zaznajomić je z kulturą odbioru kina.

Projekt zrealizowano przy wsparciu Miasta Gdyni.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    12 zł
Bilety w cenie 12 złotych w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line

Opinie