stat

Bajka o Bajce. Szczęśliwy koniec

Rada Osiedla Karwiny zaprasza na spektakl Teatru Gdynia Główna:
Bajka o Bajce. Szczęśliwy koniec.
wg HISTORIE DU PRINCE PIPO, DE PIPO LE CHEVAL ET DE LA PRINCESS Pierrea Gripariego w przekładzie Grażyny Szadkowskiej
w reżyserii Ewy Ignaczak
obsada: Ida Bocian, Małgorzata Polakowska, Filip Wójcik, Bartłomiej Sudak

lis 28

niedziela, godz. 12:00

bilety 30 zł
31 lipca godz. 17:00
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2
ul. Leopolda Staffa 10
Spektakl plenerowy/ wstęp bezpłatny

OPIS SPEKTAKLU:
Bajka o Bajce. Szczęśliwy koniec to trzecia i ostatnia część historii opowiadającej burzliwe losy księcia Pipo i księżniczki Popi. W spektaklu śledzimy ich podróż po Krainie Do Której Nikt Nigdy Nie Chodzi i wizytę w Bibliotece prowadzonej przez Białego Szczura, gdzie bohaterowie spróbują przeczytać Księgę Swojego Życia.

Czy lektura tej Księgi rzeczywiście da im wskazówki i mądrość niezbędną do kontynuacji swoich poszukiwań? Bo dotarcie do swoich ukochanych, których widziało się jedynie we śnie wydaje się zadaniem niemal niemożliwym

Wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć Pipo i Popi pokażą widzom dojrzewanie tych postaci i podkreślą konieczność podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Ich historia opowie także o wytrwałości, niezbędnej do osiągania celów.

Także w tym przypadku spektakl zada dzieciom całkiem dorosłe pytania i ceniąc ich intuicję, odpowie na nie szczerze i bez infantylnych uproszczeń.

Trzecia część historii Pipo i Popi przyniesie również poetyckie wyjaśnienie braku jednoznacznych zakończeń poprzednich części tryptyku.

Spektakl dla dzieci w wieku 3+

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.