stat
Impreza odwołana

Badanie stóp i wad postawy

Zapraszamy na badanie stóp i wad postawy dla dzieci i dorosłych.

w każdy piątek (do 28.01), godz. 8:00 - 10:00

Wstęp wolny
Do końca marca skorzystaj z jednej z bezpłatnych usług:
- profesjonalne badanie stóp lub
- konsultacja z podologiem lub
- konsultacja z fizjoterapeutą

Zapisz się już dziś:
e-mail: kontakt@ortosova.pl
telefon: +48 730 702 705
moment.pl: https://www.moment.pl/klinika-biomechaniki-i-podologii-ortosova

O nas
Zapraszamy do Kliniki Biomechaniki i Podologii ORTOSOVA. Dzięki najnowszej technologii, nowoczesnym metodom leczenia i pielęgnacji nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra zajmie się Państwa zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Diagnostyka, leczenie i zaopatrzenie kończyny dolnej. Klinika oferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym diagnostykę, zabiegi podologiczne, terapie z fizjoterapeutą czy usługi kosmetologiczne.

Zbadamy, doradzimy, zaproponujemy właściwe działania i przeprowadzimy cały tok leczenia i rehabilitacji. A wszystko to w oparciu o najnowsze osiągnięcia biomechaniki, podologii, ortopedii oraz fizjoterapii jak i fizykoterapii.

Prosimy o zapoznanie się z naszą pełną Ofertą, a w razie pytań zapraszamy do osobistego kontaktu telefonicznego, mailowego bądź zapraszamy na kawę i rozmowę do naszej Kliniki. Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem fizoterapeutycznym, podologicznym lub kosmetycznym, dla których to co robią, jest największą pasją. Wiedzę zdobywaliśmy u najlepszych fachowców w Polsce i na świecie. Cały czas kształcimy się uczestnicząc w kongresach, warsztatach oraz szkoleniach.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.