stat

Badanie predyspozycji scenicznych

Klasa aktorska w Ogólnokształcącym Liceum Programów Indywidualnych jest adresowana jest dla osób, które chcą rozwijać swoje  pasje i zainteresowania związane z teatrem i sztuką aktorską. Program zajęć w czteroletnim cyklu edukacyjnym zakłada zdobycie podstawowych umiejętności kształtujących warsztat aktorski, coroczne pokazy sceniczne oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych do wyższych uczelni teatralnych. Wszystkie przedmioty aktorskie będą prowadzone przez profesjonalistów.

Przedmioty aktorskie w czteroletnim cyklu nauczania: elementarne zadania aktorskie, proza, wiersz, praca nad rolą, wiedza o teatrze, dykcja + emisja głosu, śpiew, umuzykalnienie, ruch sceniczny, taniec, akrobatyka, praca z kamerą, casting, przygotowanie do egzaminów do wyższych szkół teatralnych

EGZAMINY

Egzamin będzie rozmową kwalifikacyjną kandydata z komisją, podczas której kandydat prezentuje krótki (ok 2000 znaków) monolog sceniczny, nauczony na pamięć, wcielając się w wybraną przez siebie rolę. Kandydat może skorzystać z proponowanych tekstów zamieszczonych na stronie szkoły w zakładce: klasa aktorska. Dodatkowo komisja może poprosić kandydata o wykonanie jakiejś etiudy na zadany temat, zaśpiewanie piosenki oraz powtarzanie rytmów. Rozmowa ma na celu weryfikację uzdolnień kandydata w kierunku aktorskim. 
 
Kontakt rekrutacja: 

Marcin Szmuniewski 502316784

Dorota Bielska 691133125

Zapisy na badanie przyjmuje sekretariat szkoły: 058 552 41 88 liceum@olpi.pl

19 - 24 kwietnia 2021, godz. 08:00

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.