• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Back2Rock Vol.2

Fundacja Parkowisko razem z Restauracją Wozownia Gdańska zapraszają wszystkich miłośników Rocka... Na drugą edycję - Koncertu Back2Rock!

Na międzypokoleniowej "domówkowej" scenie zobaczymy i usłyszymy formację MGR (Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna) to zespół złożony z "weteranów" grup największego okresu popularności rocka w Trójmieście. Jego członkowie uczestniczyli w składach popularnych w latach 60. i 70. XX w. Impulsem do "reaktywacji" i "rekonstrukcji" był powrót do Polski w 2017 roku po wielu latach pobytu w Kanadzie charyzmatycznego trójmiejskiego wokalisty Jerzego Kozłowskiego - który na początku lat 70. razem z Haliną Frąckowiak, śpiewał w GRUPIE ABC Andrzeja Nebeskiego.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


MGR ma w repertuarze własne "rekonstrukcje" utworów z repertuaru m.in. Deep Purple, Erica Claptona, B. Withersa, The Artwoods, The Beatles, ale chętnie sięga też po standardy i klasykę bluesa, proponując własne interpretacje, osadzone w konwencji bluesowej, soulowej i rhythm and bluesowej.

Plan wydarzenia:
19:00 - Otwarcie Drzwi 
19:20 - Zespół - I SET 
20:00 - Przerwa I 
20:20 - Zespół - II SET 
21:00 - Przerwa II - ATRAKCJE 
21:20/30 - Zespół III SET 
22:00 - Przerwa III 
22:10 - DJ SET 
24:00 / 01:00 Zakończenie Imprezy

Niewątpliwie wielką atrakcją tego wydarzenia będzie możliwość obejrzenia dokumentu:  "Czy mnie jeszcze pamiętasz - Czesława Niemena Gdański epizod" w reżyserii Tomka Radzimskiego, Scenariusz Wojciech Fułek oraz możliwość spotkanie z twórcami filmu. Po koncercie serdecznie zapraszamy na muzyczny ciąg dalszy w wykonaniu Dj. Spędźmy ten wieczór razem - rockowo i międzypokoleniowo!

Serdecznie zapraszamy,
Fundacja Parkowisko i restauracja Wozownia Gdańska

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.