• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Back To The Childhood

Czy smutne szare dni wprowadzają Was w monotonnie, każdy dzień wygląda tak samo, a każda impreza wywołuje u Ciebie "Deja vu"? Czy podczas nudnych wykładów zdarza Wam się przysnąć, pogrążając się we wspomnieniach o beztroskim dzieciństwie, kiedy każda chwila pozwalała Ci doznać czystej przyjemności bez zmartwień o konsekwencje? Klub bunkier we współpracy z Rave-olution Sound Project oferuje Ci możliwość uczestniczenia w niepowtarzalnej imprezie w klimatach, które bardzo dobrze znasz!!

w każdy piątek (do 26.08), godz. 21:30 - 4:00

bilety 20 - 230 zł
paź 22

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 25 - 30 zł
Pierwsze tańce, pierwsze pocałunki, pierwsze zazdrości o drugą połowkę-przeżyjmy to jeszcze raz!! Podpierający śćiany też mogą zaprzyjaźnić się z nowymi 25 kwietnia dzięki muzyce płynącej z głośników będziecie mieli okazje dać się ponieść zabawie, tak samo jak kilkanaście lat temu!!. Bob Sinclar, Fatboy Slim, Gigi D' Agostino, Benny Bennasi, Black Eyed Peas, Beyonce, Linkin Park- to tylko niewielka część wykonawców, których usłyszycie!!! Pamiętacie? Nie? Odświeżymy Wam pamięć!!!

"Najlepsze wspomnienia to takie, o których wstyd opowiadać, a miło wspominać!!"

Chcesz się wyróżniać na imprezie? Mamy dla Ciebie niespodziankę! W trakcie imprezy będziesz mógł zaświecić wśród tłumu, dosłownie! Piękne kobiety zajmą się Waszymi ciałami i stworzą niebanalne tatuaże święcące w ciemnościach!

Zapraszamy odważnych!!

Oferujemy Wam jeszcze więcej!! Ogłaszamy konkurs!! Chcesz wygrać jeden
z dwóch karnetów po 4 wejśćia do klubu fitness? Wystarczy, ze zaprosisz na
wydarzenie minium 300 znajomych na facebooku i polubisz "Rave-olution Sound Project"(https://www.facebook.com/RaveolutionSoundProject) a karnet może być Twój!! W dniu imprezy o godzinie 16:00 ogłosimy dwójkę szczęśliwców! Do odebrania podczas imprezy u Dj'a.

"My Gym"- jest nową siecią klubów fitness, która proponuje swoim Klubowiczom nowy wymiar treningu w oparciu o nowoczesne technologie! Jedna z lepiej wyposażonych siłownii w Gdańsku, znajdująca się w Galerii Bałtyckiej. Skorzystaj a na pewno nie pożałujesz!
https://www.facebook.com/MyGymGDA?fref=ts

Imprezę rozkręcają:

-górny parkiet: CRUSADER- młody ambitny chłopak z Malborka. Od dziecka
interesował się muzyką począwszy od grania na garnkach w kuchni, kończąc
na krótkiej przygodzie z perkusją. Przygodę z DJ'ką rozpoczął w 2012 roku,
początkowo pod pseudonimem DJ-Shaggy. Muzyka jaką się zajmuję to wszelki typ muzyki elektronicznej jak i niewielka dawka starych hitów. Na początku 2014 roku nastąpiła definitywna przemiana na Crusader, pseudonimem nawiązuję do jego stron rodzinnych. Od zawsze stara się przekazać jak najwięcej pozytywnej energii ludziom na parkiecie! Na jego imprezach nikt się nie nudzi!! Gra w takich klubach jak Bunkier, Kosmos, Wydział Remontowy, Mechanik. Na tej imprezie zaserwuje wam najgłośniejszy powrót do dzieciństwa! Usłyszycie największe hity minionych lat jak i te których słuchamy dzisiaj!
https://www.facebook.com/CRUSADER1

-dolny parkiet: REPHAZE- komponuje muzykę od ok. 10 lat. Jego największa pasją jest muzyka elektroniczna oraz eksperymenty z dźwiekiem. W międzyczasie utworzył formację Instinct Project. Obecnie tworzy w klimatach elctro house, dubstep, glitch hop. Doświadczenia w didżejowaniu nabywał m.in. na sezonowych imprezach w nadmorskich kurortach. Grał w takich klubach jak Autsajder, Mechanik, Absynt, Kosmos.
https://www.facebook.com/pages/Rephaze/442889432398599?fref=ts

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.