stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Babski Rajd (4 opinie)

  • niedziela, 11 września 2016,
    godz. 10:00
  • Gdynia
  • wstęp wolny

W niedzielę 11 września na terenie Gdyni rusza Babski Rajd! Pięćdziesiąt zarejestrowanych drużyn (kierowca - kobieta bez licencji rajdowej i pilot) startować będzie w dziesięciu konkurencjach! Dodatkową atrakcją jest piknik promujący bezpieczny styl jazdy, na który organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, a przede wszystkim rodziny z dziećmi!

Samochodowe próby i konkurencje niespodzianki czekające na zawodniczki to m.in: jazda na czas, jazda w alkogoglach, test Stewarta, zdarzenie drogowe, jazda z zasłoniętymi oczami. Zawodniczki będą miały okazję wykazać się także na strzelnicy oraz prowadząc pojazd specjalny - wielką niespodziankę. Odcinki czasowe są pokonywane prywatnymi samochodami, natomiast pojazdy do konkurencji specjalnych i niespodzianek są zapewniane przez organizatorów.
Oprócz samego rajdu organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na Skwer Kościuszki (parking przy Akwarium Gdyńskim), gdzie w godz. 10:00-18:00 odbędzie się piknik towarzyszący całej imprezie. Celem jest promowanie bezpiecznego stylu jazdy i kultury na drodze. Oprócz możliwości kibicowania uczestniczkom i podglądania ich zmagań, planowane są m.in: konkursy z nagrodami, atrakcje i zabawy dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy, trampoliny Jumping Frog. Piknik jest otwarty dla każdego.

Nie tylko o zabawę tu chodzi! Organizatorem Babskiego Rajdu jest Fundacja "Militarni Dzieciom" z Wejherowa. Wpisowe od drużyn oraz zebrane pieniądze podczas końcowej licytacji atrakcyjnych nagród, przekazanych Fundacji od sponsorów, przeznaczane są na organizowanie dzieciakom z biednych rodzin wakacyjnych rozrywek.

Konkurencje rozlokowane są w czterech miejscach na terenie Gdyni: Skwer Kościuszki, parking OT PORT przy ul. Polskiej, Strzelnica przy ul. Pułaskiego, Kolibki Adventure Park.

Zakończenie, licytacja, rozdanie nagród oraz upominków odbędzie się w Coco Cafe Club & Restaurant w Gdyni!
Zapraszamy! Wstęp wolny!

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego, Komendant Wojewódzki Policji oraz Prezydent Miasta Gdyni.

Więcej informacji o imprezie i zapisach: http://babskirajd.pl/ oraz www.facebook.com/babskirajd

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.