stat
Impreza już się odbyła

Babi Targ

W twojej szafie brakuje miejsca, a ty nie masz co na siebie włożyć? Przyjdź na BABI TARG, gdzie nie tylko będziesz mogła wymienić się ubraniami z innymi uczestniczkami, ale również za niewielkie kwoty sprzedać swoje ciuchy innym paniom poszukującym modowych perełek. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 8 listopada, pod hasłem wymień/kup/sprzedaj. Babi Targ przyciąga tłumy wielbicielek nietuzinkowych ubrań i dodatków. Jest bowiem wyjątkową okazją do wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek zyskają drugie życie. Impreza jest bezpłatna, ale ze wzglądu na ograniczoną ilość miejsc, osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami muszą wcześniej dokonać rezerwacji za pomocą formularza dostępnego online na stronie: http://babitarg.com/

W sobotę 8 listopada Babi Targ odbędzie się w po raz trzeci w Galerii Przymorze - To doskonałe miejsce: jest tu dużo przestrzeni, dobry dojazd, a do wymiany możemy zaprosić również i przypadkowych przechodniów. Uczestniczki poprzednich edycji bardzo chwaliły to miejsce i postanowiłyśmy tu wrócić - mówi Joanna Stankiewicz, a Tomasz Grochowski, manager galerii dodaje: Cieszą nas takie niestandardowe inicjatywy. W naszym obiekcie dzieje się bardzo dużo, ale ta akcja ze względu na ekologiczny charakter, szczególnie przypadła nam do gustu, dlatego z entuzjazmem przyjęliśmy propozycję Babilądu.

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby przygotować garderobą na nadchodzący sezon zimowy, pozbyć się zbędnej odzieży oraz za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Zwłaszcza, że impreza od lat przyciąga osoby fascynujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. BABI TARG już od ponad 7 lat gromadzi na wyjątkowych, trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi. Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny. W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i "upolować" za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania. Warunkiem uczestnictwa w charakterze wystawcy jest wcześniejsze zapisanie się przez formularz dostępny online (www.babitarg.com) - zapisują się jedynie osoby, które chcą wystawiać własne ubrania, osoby odwiedzające nie muszę zgłaszać swojej obecności. Zapisy wystartują 20 października - ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Organizatorki zachęcają, aby zaglądać również na fanpage BABILĄDU na portalu społecznościowym Facebook, za pośrednictwem którego będą rezerwować wieszaki na imprezę: www.facebook.com/Babilad

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD

BABILĄD stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.

Poprzez swoją działalność, która w głównej mierze opiera się na organizowaniu ogólnorozwojowych kursów, warsztatów i imprez dla kobiet, chcemy stworzyć przestrzeń będącą ośrodkiem życia kobiecego. Chcemy być zaczątkiem nowych idei, inicjatyw i zjawisk. Chcemy integrować i solidaryzować. Chcemy pokazać, że kobiety mają niezwykłą siłę i chęć współpracy oraz nieodparty pęd do rozwoju. Stworzyłyśmy tę inicjatywę dla kobiet bo same jesteśmy kobietami i wiemy, czego nam potrzeba. Tak powstał BABILĄD, przestrzeń spotkań i twórczej wymiany idei dla kobiet, które pragną się rozwijać, wzajemnie inspirować oraz wspierać.

www.babilad.pl

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.