stat
Impreza już się odbyła

BOTO słucha: Jaśmina Polak / Dominika Korzeniecka

BOTO słucha jest to cykl spotkań poświęcony prozie, poezji, sztuce dźwiękowej oraz spotkaniu literatury, teatru i muzyki. Cykl trzech spotkań koncentruje się wokół prezentacji słuchowisk i prac dźwiękowych, interpretacji i czytaniu na żywo tekstów literackich oraz spotkaniach muzycznych i teatralnych.

wrz 28

poniedziałek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet
 
Dominika Korzeniecka - perkusistka. Od początku swojej twórczości związana z Ośrodkiem Pogranicze - Sztuk, Kultur, Narodów" w Sejnach; współtwórczyni Sejneńskiej Spółdzielni Jazzowej, zespoły: Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego, Tania O, Pochwalone, Trys Saules, Haunted River. Muzyka na żywo w spektaklach Anny Smolar Aktorzy Żydowscy", Teatr Żydowski w Warszawie; Kopciuszek", Teatr Stary w Krakowie, Darii Kopiec M-2, Teatr Nowy w Słupsku.

Jaśmina Polak - jest absolwentką krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego. Już podczas studiów występowała w ważnych projektach reżyserów młodego pokolenia: Gwieździe śmierci Krzysztofa Garbaczewskiego, Zbrodni Eweliny Marciniak czy Powstaniu i W letni sierpniowy dzień Radosława Rychcika. W 2017 otrzymała nagrodę Talent Trójki w kategorii: Teatr za niezwykłą osobowość oraz niekonwencjonalne i kreatywne podejście do teatru powstającego w żywym kontakcie z widownią. W 2018 roku dołączyła do zespołu Nowego Teatru. Po raz pierwszy u Krzysztofa Warlikowskiego zagrała w spektaklu Wyjeżdżamy.

trzy spotkania: 1, 8 i 15 sierpnia, godz. 20:00 więcej informacji: http://boto.art.pl/index.php/boto-slucha-poezja-proza-sound-art-sluchowiska/

Projekt realizowany ze środków Gminy Miasta Sopotu.
 

Informacja o biletach

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • czytanie performatywne
  wrz 25-27
  piątek - niedziela
  Gdynia, Teatr Miejski
  Finał 13 GND
 • słuchowisko
  lip 29-18.12
  g. 12.00
  Gdańsk, CSW Łaźnia
  Audiobook