stat
PATRONAT

BOTO post-pandemicznie: Wiśniewski, Gumienny, Gos

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kolejna czwartkowa dawka jazzu w BOTO. W tym tygodniu wystąpią dla Państwa: Ignacy Jan, Wiśniewski - instrumenty klawiszowe, Krzysztof Gumienny - gitara elektryczna, Michał Gos - perkusja

w każdy poniedziałek (do 27.09), godz. 21:00

Sopot,
Wstęp wolny
lip'22 31

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 zł
Kup bilet
Ignacy Jan Wiśniewski - pianista, kompozytor, sideman, lider Ignacy Wiśniewski Trio (Adam Żuchowski/kontrabas, Paweł Osicki/perkusja) - Jazz Shirim (2016) i Kantata Jazzowa / z wokalistą Kamilem Dominiakiem i tekstami Michała Rusinka (201. Wspólnie z Pawłem Nowakiem założył zespół Almost Jazz Group - Accordina (2012), Na Kaszebach (2014) oraz Fade Out (2017). Kompozytor muzyki filmowej i teatralnej oraz musicali, kierownik muzyczny spektakli teatralnych. Wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współzałożyciel fundacji wydawniczej WOOD and MOOD. Stypendysta programu ministerialnego Młoda Polska 2018. Specjalizuje się w akompaniowaniu aktorom i śpiewakom. W 2021 wydaje płytę Ignacy Wiśniewski DUOS wspólnie z Olo Walickim, Mikołajem Trzaską, Michałem Bryndalem i Marcinem Januszkiewiczem.

jazz - koncerty w Trójmieście


Krzysztof Gumienny - gitarzysta, kompozytor muzyki teatralnej, realizator dźwięku, wykładowca w African Music School w Republice Środkowej Afryki. Lider projektów muzyki autorskiej z pogranicza jazzu i world music.

Michał Gos - perkusista wywodzący się z trójmiejskiej sceny niezależnej. Współpracował z takimi grupami jak Oczi Cziorne, Mazzoll & Arhythmic Perfection, Sonus Akrobata oraz z muzykami: Mikołaj Trzaska, Irek Wojtczak, Pat Mastelotto, Trey Gunn, Noel Akchote, Piotr Pawlak, Zdzisław Piernik, Clayton Thomas, John Edwards, Herb Robertson i wielu innych. Ma na swoim koncie koncerty na wielu festiwalach, w tym: Warszawska Jesień, Malta w Poznaniu, Yass-no i Feta w Gdańsku, Gdynia Summer Jazz Days, Warsaw Summer Jazz Days, Przystanek Woodstock, Jena Jazz Thuringen, Festiwal im. Sergieja Kuriohina w Moskwie, SKIP w Petersburgu, Art Genda w Sztokholmie. Obecnie udziela się w wielu projektach muzycznych o szerokim spektrum stylistycznym (m.in. IZES, Band A, Lonker See, Vulgar)

Obowiązują następujące wytyczne:


 • maseczki zasłaniające usta i nos

 • przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce

 • przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , festiwal muzyczny
  wrz 16-19
  czwartek - niedziela
  Gdańsk, Klub ŻAK
  11. Dni Muzyki Nowej
 • jazz
  wrz 18
  sobota, g. 19:00 - 22:00
  Gdańsk, Składak
  Jazz Jam