stat

BOTO post-pandemicznie: Klimek / Skorczewski

Wracamy powoli do rzeczywistości i wznawiamy cykl czwartkowych spotkań. W lekko zmienionej póki co formule - nie będzie to jam, nie będzie to koncert, ale będzie to spotkanie dwóch chcących podialogować ze sobą muzyków.

Ziemowit Klimek - kontrabas, moog
Adam Skorczewski - trąbka

Klimek/Skorczewski Jest to duet grająco-improwizujący, który gra, a częściej nawet improwizuje, po rozmaitych szlakach swoich muzycznych przystanków. Od najmłodszych lat indywidualnie szukali brzmienia w piasku, wodzie, drzewach i na łące, lecz dopiero odkrycie kontrabasu i trąbki pozwoliło im zacząć wyrażać się razem w pięknych melodiach i skocznych rytmicznie podziałach, dzięki którym tworzą duet idealny.

jazz - koncerty w Trójmieście


***
BILETY:
>>> 20 zł
online: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

****
Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę może wejść jedynie 25 osób
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.