stat

BOTO post-pandemicznie: Bąk & Pawłocki

Wracamy powoli do rzeczywistości i wznawiamy cykl czwartkowych spotkań. W lekko zmienionej póki co formule - nie będzie to jam, nie będzie to koncert, ale będzie to spotkanie dwóch chcących podialogować ze sobą muzyków.

cze 17

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 20 zł
lip 30

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 - 160 zł
Kup bilet
***
Michał Bąk
Pochodzi z Gdańska. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale klasycznym i jazzowym.

jazz - koncerty w Trójmieście


Jest laureatem wielu konkursów kontrabasowych jak i jazzowych. Jako kontrabasista specjalizuje się nie tylko muzyce jazzowej, ale także historycznym wykonawstwie muzyki dawnej koncertując i nagrywając płyty z takimi zespołami jak {Oh!} Orkiestra Historyczna, Arte dei Suonatori czy Holland Baroque.

We wrześniu 2017 roku wydał swoją debiutancką płytę "Quartetto" prezentującą swój autorski materiał inspirowany muzyką dawną i współczesną improwizacją jazzową.

Współpracował z: "Jerzy Małek Group", Adamem Bałdychem, Leszkiem Kułakowskim, Dominikiem Bukowskim, Kari Sal, "Kamil Piotrowicz Quintet", Alicją Serowik, Wrocławską Orkiestrą Barokową, Gdyńską Orkiestrą Kameralną "Sinfonia Nordica", Operą Bałtycką w Gdańsku. Współtworzy również takie zespoły jak: Goldberg Baroque Ensemble, Orkiestra Kameralna Progress, Paweł Ruszkowski - "Kamiszczi", Agnieszka Maciaszczyk Quintet, Alicja Serowik Do SE SAJD, Jazzuj Panu cała ziemio i Horeb.


Krzysztof Pawłocki
Lider zespołu Jazz.u grającego jazz z wpływami muzyki rockowej. W sierpniu 2019 zespół wydał płytę z autorską muzyką.

Współtworzył m.in. zespoły Moa, 12 kamieni, Marta Szefke groove band, Basia Kawa, Ewa Żmijewska & Shandrelica Casper, Jazzuj Panu cała ziemio, Horeb. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie gitary jazzowej dra Macieja Grzywacza.

fot. Magdalena Rosman

***
BILETY:
>>> 20 zł

online: na naszej stronie i przez goout.pl

****
Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę może wejść jedynie 25 osób
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.