stat

BOTO pandemicznie: Irek Wojtczak / Adam Żuchowski

Cykl czwartkowych spotkań, póki co dalej w zmienionej formule. Nie będzie to jam, nie będzie to koncert, ale będzie to spotkanie dwóch chcących podialogować ze sobą muzyków. Tym razem wystąpią Irek Wojtczak oraz Adam Żuchowski.

cze 24

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 20 zł
lip 30

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 - 160 zł
Kup bilet
24 września, w 267 dniu roku 2020, w dniu w którym imieniny obchodzą Amata, Gerarda, Kolumba, Pacyfik, Pafnucy, Twardomir i Uniegost (czyli wszyscy którzy nie płacą za bilety wstępu), w dniu w którym Mahomet opuścił Mekkę i udał się do Medyny, w dniu drugiego rozbioru Polski, w dniu w którym Gomułka Władysław rzucił hasło budowy tysiąca szkół na Tysiąclecie Państwa Polskiego, w dniu w którym w Warszawie zarejestrowano "NSZZ Solidarność z siedzibą w Gdańsku" i w dniu w którym radziecka sonda "Łuna 16"powróciła na ziemię z ładunkiem 101 gramów gruntu księżycowego - zapraszamy na wystąpienie Irka Wojtczaka (saksofony) wraz z Adamem Żuchowskim (kontrabas).

jazz - koncerty w Trójmieście


Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę może wejść jedynie 25 osób
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Bilety online: Kup Bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.