• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Paweł Osicki, Leonardo Fibonacci & goście

Czwartki jazzowe, jamowe, awangardowe w Sopocie to już tradycja, a my staramy się ją godnie kontynuować. "BOTO Wild Jams with Wild Turkey" czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny, okraszone smakiem i zapachem bourbonu "dzikiego indyka".

paź 5

czwartek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł

14 czerwca 2023 - 31 stycznia 2024, godz. 20:00

Wstęp wolny
Scena BOTO jest otwarta dla każdego, kto chciałby wyruszyć z nami w muzyczną podróż. Każda przestrzeń potrzebuje swojego gospodarza - w tym tygodniu będzie nim PAWEŁ OSICKI, który wystąpi w składzie:

jazz - koncerty w Trójmieście


PAWEŁ OSICKI - perkusja
IREK WOJTCZAK - saksofon
ADAM ŻUCHOWSKI - kontrabas
& Goście

LEONARDO FIBONACCI - włoski matematyk żyjący w Xll i Xlll wieku, autor słynnego "Ciągu Fibonacciego".

Wstęp: 20 zł
Bilety online: https://teatrboto.interticket.pl/
1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey na lodzie lub w towarzystwie do odbioru w barotece (kolejne będzie można złapać w promocyjnej cenie).
Muzycy biorący udział w jam session - wstęp wolny.

Trio zaprasza na wyjątkowe spotkanie muzyczne. Artyści zaprezentują fragmenty płyty, której inspiracją są wybitne osiągnięcia Leonarda Fibonacciego i jego ciąg matematyczny - związany ze złotą liczbą i złotym podziałem. 

Już w czasach starożytnych Greków sztuka definiowała złoty podział - matematycznie określony algorytm cyfr opisujących idealne proporcje i balans ujmujący piękno natury i sztuki. Tym razem trio spotyka się, by udowodnić, że ten idealny ciąg cyfr ma również nieodkryte dotąd zastosowanie w muzyce. Wszystkich gości i muzyków zachęcamy do tego eksperymentu. Inspiracja do wspólnego jam session będzie tym razem bardzo wyjątkowa. Oceńcie sami!

Opinie